COCOON

0LIMBO ve INSIDE’ın baş oyun tasarımcısı Jeppe Carlsen’den COCOON, seni dünyalar içindeki dünyalar arasında bir maceraya çıkarıyor. Kozmik bir gizemi çözmek için dünya atlama mekaniklerinde ustalaş.

Dünyalar İçinde Dünyalar
COCOON, her dünyanın sırtında taşıyabileceğin bir kürenin içinde var olduğu, bulmaca macera türüne benzersiz bir yaklaşımdır. Dünyalar arasında sıçramanın temel mekaniğini kavra ve karmaşık bulmacaları çözmek için onları birleştir, manipüle et ve yeniden düzenle.

Uzaylı Makineleri
Eski bir uygarlığın geride bıraktığı yabancı ortamlar ve biyomekanik cihazlarla etkileşime geç. Endüstriyel yapılardan devasa organik mağaralara kadar benzersiz ve çeşitli biyomlarda yolculuk et ve birbirleriyle nasıl bağlantılı olduklarını keşfet.

Küre Yetenekleri
Her kürenin, kilidini açabileceğin bir yeteneği vardır; böylece küreyi diğer dünyalarda kullanabileceğin benzersiz bir araca dönüştürür. Gizli yolları ve nesneleri ortaya çıkarmak, anahtarları tetiklemek için mermileri ateşlemek ve daha fazlası için bu yetenekleri kullan.

Korkunç Muhafızlar
Her dünyayı koruyan kudretli muhafızlar vardır ve onlarla şiddetli savaşlarda yüzleşmen gerekir. Her dövüş benzersizdir ve yeni ve tatmin edici mekaniklerde ustalaşmanı gerektirir.


13.409
OYUN BİLGİLERİ 29 Eylül 2023 22:15
COCOON

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.10 GB

Crack: FLT

Tarih: 29 Eylül 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?