Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues

5Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues indir - (Direkt indir)

Bir taraf seç, hamlelerinde ustalaş ve popüler diziden ilham alan destansı bir dövüş macerasında kaderinle yüzleş. Ayrıntılı hamle setleri, kombolar, ilerleme, gerçek zamanlı karakter geçişleri, süper yetenek saldırıları ve çok daha fazlasının yer aldığı 8 oynanabilir karakteri kontrol et! 1984 All Valley Karate Tournament’taki olaylardan 34 yıl sonra Daniel LaRusso ve Johnny Lawrence arasındaki çekişme devam ediyor. Mücadele artık senin ellerinde!

• İki Katmanlı Hikaye Örgüsü – Eşsiz ara sahneler ve bir hikaye örgüsü boyunca Miyagi-Do Karate’de Daniel ve öğrencilerini kontrol etmeye yönelik diyalog seçimleri ile dolu yepyeni bir hikaye örgüsü içeriyor. Rakiplerini, yani Johnny Lawrence’ı ve Cobra Kai’deki takipçilerini seçerek hikayeyi onların tarafından da oynayabilirsin. Seferin her iki tarafını da tamamladığında gerçek bir son ortaya çıkar.
• RPG Benzeri Dojo İlerlemesi – Karate yaparak düşmanlarla mücadele ederken 40 eşsiz beceride ustalaş ve karakterlerinin istatistiklerini yükselt.
• Karakter Geçiş Sistemi – Dojo’nu seç ve Miyagi Do’dan Daniel, Robby, Sam ve Demetri veya Cobra Kai’den Johnny, Miguel, Hawk ve Tory dahil olmak üzere en sevdiğin karakterler arasında akıcı bir şekilde geçiş yap.
• Cobra Kai Evrenini yaşa – Dizideki karakterlerle ve düşmanlarla dolu 28 görev ile Los Angeles’ı keşfet!
• Otantik Cobra Kai Deneyimi – William Zabka, Ralph Macchio ve diğer birinci sınıf sanatçıların seslerini ve Cobra Kai dizisinin yaratıcılarının yaptığı özel bir oyun müziğini içeriyor.


Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues indir - (Direkt indir)

46.419
OYUN BİLGİLERİ 5 Ocak 2021 18:53
Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 4 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 5 Oca 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?