Cobra Kai 2 Dojos Rising

0Cobra Kai 2 Dojos Rising indir - (Direkt indir)

Takımını topla… Eğit… Dövüş! All Valley Seni Bekliyor!

Eagle Fang, Cobra Kai, Miyagi-do: Senin dojo’n hangisi? Bu seçimle başlayan yolculuğunda en güçlü takımı toplayacak, dövüş stilinde ustalaşacak ve dojo’nun All Valley Karate Grand Champion olarak MİRASINI pekiştirmek için mücadele edeceksin!

Temel Oyun Özellikleri:

• Heyecanlı Oyun Modları: Hikâye moduna başlayıp kendini All Valley Tournament’ta dövüşerek ilerleyeceğin yepyeni ve heyecanlı bir öyküye kaptır veya dizideki efsanevi anları yeniden yaşatacak Cobra Classics modunu oyna!

• Dojo’nu seç: Eagle Fang, Cobra Kai veya Miyagi-do arasından seçim yap.

Sonrasında en güçlü dojo’ya dönüşmek için sensei’in eşliğinde antrenmana, takımını toplamaya ve dövüşmeye başla. All Valley Tournament Büyük Şampiyonu olarak kaderini gerçekleştir.

• Oynayabileceğin 28 karakter: Dizinin geniş kadrosundan favori karakterlerin olarak oyna ve zafere giden yolda onların özel yetenekleri ile becerilerinden faydalan!

• Güçlerini artır: Becerilerini artırmak için chi ve sikke topla. Dojo’na yeni üyeler katarak onların kuvvetiyle daha da güçlen ve dojo’nu etkin bir güç merkezine dönüştür

• Çevrimiçi Turnuva: Çevrimiçi Turnuva moduna katılarak All Valley Tournament’ta yarış. Nihai şampiyon olarak mirasını pekiştirmek için galibiyet yolunda dövüşerek mücadele et.

Cobra Kai 2: Dojos Rising sadece kontrolcü kullanılarak oynanabilir. Klavye ve fare desteklenmemektedir.


Cobra Kai 2 Dojos Rising indir - (Direkt indir)

17.053
OYUN BİLGİLERİ 9 Kasım 2022 14:01
Cobra Kai 2 Dojos Rising

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Dövüş, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 25.69 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 8 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?