Coal Mining Simulator

0Kömür Madenciliği dünyasına hoş geldiniz! Neredeyse hiçbir şeyle başlayın ve zirveye çıkın – madeninizi geliştirin, kömür satın, yeni makineler satın alın ve bu sandbox simülatöründe tehlikelerden kaçının. Çok sayıda madencilik makinesinin kontrolünü ele alın. Şeyleri yok edin, maden çıkarın, delin, taşıyın ve patlatın.

Kömür Madenciliği Simülatörü, yeni tüneller ve yollar oluşturmanın size bağlı olduğu bir sandbox deneyimidir. Daha fazla kömür madenciliği yapmak için daha da derinlere gittikçe, madeninizi gerçekten kendiniz yapın.

Çok sayıda madencilik makinesinin kontrolünü ele alın. Şeyleri yok edin, maden çıkarın, delin, taşıyın ve patlatın – sadece güvenlik protokollerini takip etmeyi ve ekipmanınızı düzenli olarak bakım yapmayı unutmayın. Hiçbir şey sonsuza kadar çalışmaz – bir şey kırılırsa, onarmanız gerekir.

Kömür Madenciliği Simülatörü’nde son hedef yoktur – benzersiz ödüller elde etmek için sözleşmeler alabilir ve özel görevleri tamamlayabilirsiniz veya kendi yolunuzu izleyebilirsiniz. Seçim sizin!

Madencilik tehlikeli bir iştir. Depremleri veya gaz patlamalarını önleyin ve her şeye hazırlıklı olun – ne satın alırsanız alın, dikkatli olmazsanız çok kolay kaybedebilirsiniz!


30.283
OYUN BİLGİLERİ 11 Nisan 2023 18:01
Coal Mining Simulator

Tür: Açık Dünya Oyunları, Macera, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 5.76 GB

Crack: DOGE

Tarih: 11 Nisan 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?