Cliff & Field Tower Defense

0Cliff & Field Tower Defense indir - (Direkt indir)

Cliff & Field, yeni krallığınızı sonsuz bir canavar dalgasından korumaya çalışırken sizi Cirin topraklarında hızlı tempolu , atmosferik ve kurşunlarla dolu bir yolculuğa çıkaran destansı bir kule savunma macerasıdır.

SAVUNMAK İÇİN YENİ BİR DÜNYA
Şehrinizin dışında gizli bir portal keşfettikten sonra, insanların dünyasına barış getireceği önceden söylenen Tanrı benzeri bir lider olarak oynadığınız Cirin ülkesine götürülürsünüz.

Kendinizi ve yeni keşfedilen krallığınızı kesin bir son gibi görünen bir şeyden korurken yükseltmeniz ve geliştirmeniz gereken güçlü kuleler ve silahlar kullanacaksınız.

Sizi bu topraklara getiren güç, başarılı olmanızı istiyor ve taktiklerinizi geliştirebilmeniz ve her zaman zirveye çıkabilmeniz için zamanı sıfırlamanıza yardımcı oluyor.

EN GÜÇLÜ KULELERİNİZİ SAĞLAYIN
Bu yeni dünya, dahiyane kule inşasında birçok sır barındırıyor. Her biri 15 farklı yükseltme ile 6 farklı kuleyi yükseltebileceksiniz, böylece 750’den fazla kule kombinasyonuna ve ilerledikçe keşfedilecek binlerce olası stratejiye olanak tanıyacaksınız.

TEKRAR OYNAYABİLİRLİK İÇİN ÜRETİLDİ
Rastgelelik, kritik vuruş şansı, düşmeler ve oyun tarzınıza uyum sağlayan sürekli gelişen düşman orduları saldırısı gibi şeylerle Cliff & Field’da her koşu farklıdır. Arazinizi savunmaya her karar verdiğinizde sizi yeni sürprizler bekliyor ve açılabilir kalıcı yükseltmeler, en zor seviyeleri bile en sevdiğiniz stratejiyle yönetilebilir hale getirecek.

HİÇBİR ŞEY İMKANSIZ DEĞİLDİR
Kalıcı yükseltmeler, arazinizi savunurken sizi bekleyen tüm hikayeyi ve ihtişamı deneyimleyebilmek için uzman bir oyuncu olmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Kendinize meydan okumak isteseniz de, sizi bekleyen çeşitli zorluklar ve kalıcı yükseltmeler uygulanarak veya uygulanmadan oynama olasılığı vardır.


Cliff & Field Tower Defense indir - (Direkt indir)

13.295
OYUN BİLGİLERİ 8 Ağustos 2023 14:35
Cliff & Field Tower Defense

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 522 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 7 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?