Clid The Snail

0Clid The Snail indir - (Direkt indir)

BU OYUN HAKKINDA

İnsanlığın artık uzak bir anıdan ibaret olduğu bir dünyada belaya yol açan, alkolik bir salyangoz Clid olarak memleketin olan kaleden sürgün ediliyorsun. Sadık ve konuşkan ateş böceği Belu’yla birlikte yola çıkarak, toplumdan dışlanmış başka tuhaf karakterlerin olduğu bir ekiple tanışacak ve kendine ev diyebileceğin bir yer bulacaksın. Bu yeni arkadaş grubu sayesinde de kendine yeni bir amaç edineceksin: Diyarın altını üstüne getiren gizemli sümüklüböcek salgınına son vermek.

Clid The Snail, karakterin şekil verdiği hikâyenin ve mantıklı savaşların ön plana çıktığı benzersiz bir top-down nişancı oyunu. Sürgün, dostluk, ihanet temalı bir hikâyeyi Clid’in gözlerinden göreceksin ve kendini hiçbir yere ait hissetmeyen, belalı ve azılı bir salyangozun maceralarına tanıklık edeceksin. Stratejik mevzilenme, isabetli atışlar ve düşman davranışlarının hayatta kalman için büyük önem teşkil ettiği, tehditlerle ve zorluklarla dolu bu tehlikeli diyarı keşfet. Dünyayı yozlaştıran sümüklüböcek salgınının ardında yatan gerçeği açığa çıkar ve diyarı ilelebet yok olmaktan kurtar.

Silahlarını, el bombalarını ve sana özel salyangoz kabuklarını kullanırken yaratıcı ol. İçinde bulunduğun ortamı avantaja çevir ve zafer kazanmak için düzgün mevzilenmeyi öğren.


Clid The Snail indir - (Direkt indir)

19.224
OYUN BİLGİLERİ 15 Aralık 2021 18:09
Clid The Snail

Tür: Aksiyon, Macera, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 4.3 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 15 Aralık 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?