Classified France ’44

2Classified France ’44 indir - (Direkt indir)

Classified: France ’44, İkinci Dünya Savaşı’nda, Haziran 1944’te Müttefiklerin Fransa’yı işgaline giden umutsuz aylarda geçen yeni bir sıra tabanlı strateji oyunudur.

Müttefik komandoları ve Fransız direniş savaşçılarından oluşan bir özel kuvvetler ekibinin başına geç. Ekibini oluşturmak için seçkin ajanları işe al, ardından kapsamlı bir sabotaj ve yıkım operasyonuna katıl. Direniş ağını kurmak ve işgal altındaki toprakların derinliklerindeki Alman hedeflerine saldırmak için rakip gruplarla anlaş. Ancak ne kadar çok kaosa neden olursan, Gestapo gizli polisinin acımasız dikkatini o kadar çok çekersin.

Müttefiklerin ve Fransızların kahramanlıklarından esinlenen heyecan verici görevlerde oyun, sıra tabanlı taktik konseptlerini genişleterek otantik 2. Dünya Savaşı çarpışmasını hayata geçiriyor. Operasyon, her seferinde farklı olan birden fazla oynanış sağlar. Becerilerini gerçekten test etmek isteyenler için zengin Görev Oluşturucu aracımız, oyuncuların özel görevler oluşturmasına, paylaşmasına ve indirmesine olanak tanır.

Her Atış Önemli.
Classified: France ’44’ün benzersiz moral sisteminde yapılan her atış, seni veya düşmanlarını etkiler. Dehşete düşmüş rakibini kuşatmak ve ortadan kaldırmak için kısa bir zaman aralığı yaratmak üzere düşmanlarını bastır ve ez.

Savaşı Şekillendir.
Kilit hedefleri ortadan kaldırmak için gizlilik taktiklerini kullan ve savaşa kendi şartlarınla başla. Ancak ne kadar çok kişi öldürürsen düşmanların bir şeylerin ters gittiğinden o kadar çok şüphelenmeye başlayacaktır; bu yüzden onlar seni fark etmeden önce pusu kurmaya hazır ol!

Ekibini Oluştur.
Her biri kendi hikâyesine sahip özgün ve karakter sahibi kahramanlar arasından seçim yapabilirsin. Onları eğit, özelleştir ve gelişen beceri ve silah cephaneliğinle donat. Kamp ateşi etrafında vakit geçirirken ve işgal altındaki Fransa’nın savaştan harap olmuş topraklarında savaşırken hayatları hakkında bilgi edinerek ekibinin moralini yükselt.


Classified France ’44 indir - (Direkt indir)

29.877
OYUN BİLGİLERİ 1 Mart 2024 14:21
Classified France ’44

Tür: Aksiyon, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 13.8 GB

Crack: RUNE

Tarih: 5 Mart 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?