Clash: Artifacts of Chaos

0Zenozoik adlı tuhaf diyarda münzevi bir hayat yaşayan dövüş sanatları ustası Pseudo’nun macerasını deneyimle. Gizemli güçleri, Yadigârların Hanımı Gemini’ın dikkatini çeken küçük yaratık Boy ile yollarınız kesişince çok daha büyük güçlerin tehlikesinden habersiz bir şekilde onu korumaya karar verdin.

ZENOZOIK’İ KEŞFET
Hem sürrealist hem de punk ve fantezi türlerinden ilham alınarak yaratılmış Zenozoik’in dünyası ve uygarlıkları, büyüleyici karakterler, yaratıklar ve mekânlarla doludur. Bu ilginç toprakları gez ve yollarını, sakinlerini ve kadim sırlarını keşfet.

RAKİPLERİNİ EZ
Yumrukların ve çevikliğin en güçlü silahlarındır. Saldır, kaçın, sersemlet, savun, rakibinin savuşturma hamlesine karşı gelerek özel bir saldırı yap ve birinci şahıs kamerasına geçerek benzersiz teknikler kullan. Her seferinde fırsatlarını değerlendirerek zafere ulaşmak ve seni hızla ölüme götürebilecek hatalardan kaçınmak sana kalmış.

DÖVÜŞ STİLİNİ ÖZELLEŞTİR
Maceran sırasında farklı dövüş stilleri öğrenerek duruma, düşmanların türlerine ve kendi tercihlerine göre bu stiller arasında istediğin gibi geçiş yap. Kazandığın zaferler özelliklerini ve saldırılarını geliştirmene imkân tanıyacak, böylece benzersiz bir stil geliştirebileceksin.

RİTÜELLE CESARETİNİ SINA
Dövüşlerden önce rakibini bir zar oyununa davet et, kazanan dövüşün kurallarını belirlesin, muhtemelen kendi lehine. Dost bir yaratık çağırmak, alanın sisle kaplanması, hareket etmeyi zorlaştıran prangalar… Ritüel, tek başına dövüşün sonucunu belirlemese de kazanırsan kullanabileceğin bir fırsat, kaybedersen de üstesinden zekice gelebileceğin bir engeldir.


10.179
OYUN BİLGİLERİ 9 Mart 2023 15:31
Clash: Artifacts of Chaos

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Dövüş, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 11.4 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 9 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?