City of Gangsters: Criminal Record

0City of Gangsters: Criminal Record indir - (Direkt indir)

Zaman değişti
City of Gangsters: Crime Record’da kıyafetinizin kontrolünü elinize alın ve cesur yeni planlara girişin.

Kaptan Rolleri – Mürettebatınızda birkaç kez toz olmuş ve silah kullanmayı bilen bir adam var mı? Şehrin her yerinde içki satan ve sağlam anlaşmalar yapabilen bir kız mı? Pekala, bir kez kaptan rütbesine ulaştığınızda, onlara özellikle kendi benzersiz deneyimlerine uygun özel bir rol verebileceksiniz. Ve patrona yakışır şekilde, tüm kaptanlarınızı ve mürettebatınızı yeni bir organizasyon hiyerarşisinde önünüzde sıralanmış olarak görebileceksiniz.

Özel bir role sahip olmak, rolden role farklılık gösteren çok özel deneyim ve uzmanlık gerektirir. Bir kaptanın yalnızca bir rolü olabilir, bu yüzden akıllıca seçim yapın!

Şemalar – Çeteniz 20’li yaşlarda büyüdükçe, kaptanlarınızın kendi kişisel planları için fikirler bulacağını keşfedeceksiniz. Bu ayrıntılı yasadışı faaliyetler (banka soygunu veya sahtekar bir polisin şantajı gibi), farklı seçenekler ve potansiyel sonuçlar içeren bir dizi aşamada ortaya çıkıyor.

Uzun vadeli avantajınız için bir plandan yararlanabilecek misiniz? Yoksa kaptanınız kendi hırslarının, kanunların veya rakiplerinizin tuzağına mı düşecek?

Philadelphia haritası- Bölgedeki aile bağlantılarınız, size kesinlikle inanılmaz kazançlı olacağı kesin olan benzersiz bir başlangıç ​​koşulu sağlayacaktır. Kardeşçe Sevgi Şehri, ek kaynak üretimiyle hızlı para kazanmak için mükemmel bir yerdir. Philadelphia aynı zamanda ortalama bir kasabanızdan daha fazla bankaya sahip zengin bir şehirdir ve bu da banka soygunu planını daha çekici ve kazançlı hale getirir.

Ofisiniz – Belli bir statüye sahip bir patron olarak, artık ofisinizi tenha bir kır evinde veya şehir merkezindeki şık çatı katında kurabilecek ve yeni ofisinizi zafer ganimetleri ve kaçışlarınızın hatıralarıyla doldurabileceksiniz.


City of Gangsters: Criminal Record indir - (Direkt indir)

13.798
OYUN BİLGİLERİ 15 Mart 2022 20:41
City of Gangsters: Criminal Record

Tür: Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 290.57 MB

Crack: UNLEASHED

Tarih: 15 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?