City of Beats

0City of Beats indir - (Direkt indir)

Müzik, City of Beats’in her yerinde ve bu rogue-lite, twin-stick shooter oyununda kesinlikle her şeyi yönlendiriyor. Ritmi dinleyin, akışa katılın ve düşman robot lejyonlarını patlatarak Şehrin çatılarına kurşun cehennemi salın.

Hasar için endişelenme. İnsanlar bir süre önce ayrıldı ve burada sadece biz androidler var. Eh, huysuz bir haydut yapay zeka Zeitgeber tarafından kontrol edilen androidler ve robotlar, tüm robot türlerine kendi ritmini empoze etmeye çalışıyor. Biri bize bir iyilik yapmalı ve fişi çekmeli, değil mi?

Her şey müzik tarafından yönlendiriliyor. Kelimenin tam anlamıyla her şey. Silahlar, düşmanlar, çevresel tehlikeler, hepsi temel ritme göre şekilleniyor.
Saldırıları önceden tahmin etmek, zaman atlatmak ve tuzaklardan kaçınmak için müziği dinleyin – ayrıca ne zaman ateş edeceğinizi, özel becerilerinizi kullanın ve şarjlı süper saldırıları serbest bırakın.
Ritmin akışında ustalaşın ve durdurulamaz olmak için gökdelenlerin tepesinde dans edin.

Prosedürel olarak oluşturulmuş haritalarda sonsuz seferlere çıkın. Hiçbir oyun aynı değildir, yani her seferinde farklı düşmanlar, karşılaşmalar ve yükseltmeler vardır.
Her çalıştırma sırasında farklı yapılarla denemeler yapın. Beat bu gece ne getirecek? Hasar değiştiriciler? Kalkan takviyeleri? Dövüşün akışını tamamen değiştirebilen tuhaf mutatörler mi? Sadece müzik bilir!

Korkak arkadaşlardan oluşan bir orkestra oluşturun. Haydut onarım botları şanslarını kaybetti! Şaşırtıcı derecede dürüst tüccarlar! Yasadışı yükseltmeler karşılığında meyve suyunuzun bir kısmını almak isteyen gölgeli robotik kemik testereleri! Beat, sentetik hayatın her kesimini bir araya getiriyor.


City of Beats indir - (Direkt indir)

11.838
OYUN BİLGİLERİ 2 Mayıs 2023 14:18
City of Beats

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.85 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 1 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?