City Bus Manager

2City Bus Manager’da sıfırdan kendi deponuzu oluşturun ve kişisel otobüs rotalarınızı oluşturun.

Kendi şehrinizi veya dünyadaki herhangi bir ünlü şehri oynayın. Resmi otobüs ağını yeniden oluşturun veya tercihinize göre tamamen değiştirin.

Hiç yerel otobüs programınızın berbat olduğunu düşündünüz mü? Bu, adım atabileceğinizi gösterme şansınız.

Tüm İlgi Çekici Noktaları birbirine bağlayın ve yolcu sayınızın arttığını görün. Programınıza ayak uydurabilmeniz için yeni otobüsler satın alın ve personel kiralayın.

Müşterilerinizin taleplerini karşıladığından emin olmak için onarım ve yıkama istasyonlarında otobüslerinize dikkat edin.

Doğrudan deponuzda bilet satmak ve müşterilerinizle etkileşim kurmak için bir Hizmet Merkezi oluşturun. En iyi yolcu değerlendirmelerini alın ve otobüs şirketinizi müreffeh bir geleceğe taşıyın!

İster kendi şehriniz ister dünyaca ünlü herhangi bir şehir (Çin dışında) – oyunun içinde.

Tüm belirli İlgi Çekici Noktalar dahil olmak üzere gerçek OpenStreetMap verilerine dayalı olarak %100. Yolcu simülasyonu ve otobüs güzergahı seyahat süresi de gerçek verilere dayanmaktadır.

Mevcut hatları yeniden yaratın veya tamamen yeni kurulumlar yapın, hepsi size kalmış!

İyi çalışan bir otobüs deposunun ihtiyaç duyduğu her şeyi inşa edin. Araç filonuzun bakımı için park yerleri, garajlar, depolar, bakım ve yıkama istasyonlarına ihtiyaç vardır.

Ancak personelinizle ilgilenmek için ofislere, tuvaletlere ve mutfağa da ihtiyacınız var. Ayrıca bilet satmak ve müşterilerinizle bağlantı kurmak için Servis Merkezi’ni de unutmayın.

Depoyu tarzınıza uygun hale getirmek için farklı çevresel nesneler ve mobilyalar arasından seçim yapın.

Şirketinizin gelecekteki başarısı için temiz ve güvenli otobüsler zorunludur. Otobüslerinizin müşterilerin beklentilerine uygun olduğundan emin olun. Otobüslerinizi onarmak için yedek parça satın alın.


22.600
OYUN BİLGİLERİ 11 Kasım 2022 21:38
City Bus Manager

Tür: Basit Eğlence, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 13.12 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 10 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?