Circus Electrique

0Adını Viktorya dönemi steampunk Londra’daki en büyük şovdan alan Circus Electrique, kısmen hikaye odaklı RPG, kısmen taktikler, kısmen sirk yönetimi ve tamamen büyüleyici – hepsi steampunk bir dokunuş.

Sıradan Londralılar gizemli bir şekilde azılı katillere dönüştüğünde, yalnızca sirkteki Güçlü Adamlar, Ateş Üfleyiciler, Palyaçolar ve diğer sanatçılar şehri kurtarmak için gerekli benzersiz yeteneklere sahiptir.

Taktiksel sıra tabanlı savaşlar yoluyla, bu beklenmedik kahramanlar Bobbies, İngiliz Denizciler kötüye gitti, agresif Posh Girls ve diğer Viktorya dönemi arketipleri yollarına çıkıyor – ara sıra tehditkar Mime veya Robobear’dan bahsetmiyorum bile.

Oyunun yenilikçi Adanmışlık moral sistemi, karakterlerin performansını yalnızca savaşlarda değil, aynı zamanda altı geniş bölge boyunca kahramanca gezintiler arasında görev bilinciyle yönetilen gerçek sirk gösterilerinde de etkiler.

Ana Özellikler:

Heyecan Verici RPG Combat
Strongmen, Fire Blowers, Escape Artists, Clowns ve diğer klasik sirk sanatçılarının becerilerini test edin – her biri savaşta derin taktiksel seçeneklere sahip toplam 15 oynanabilir arketip.

Abartılı düşmanlara karşı savaşmak için akrobatik sanatçıların en ideal kombinasyonunu bir araya getirin.

Steampunk Londra’daki En Büyük Şovu Yönetin Kaosa rağmen şov devam etmeli!

Dünyanın her yerinden gelen en yetenekli sanatçıları işe alıp eğiterek sirki eski büyüklüğüne ve ötesine yeniden inşa edin.

Oyuncuların becerileri, birbirleriyle olan kimyası ve genel olarak Adanmışlık, tek bir gösterinin parasal başarısını belirlemek için bir araya geliyor – ve hem Amelia’nın görevi için hem de herkesi ücretli ve mutlu tutmak için alabileceğiniz her yedek Şililine ihtiyacınız olacak.


4.769
OYUN BİLGİLERİ 6 Eylül 2022 19:51
Circus Electrique

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 4.50 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 6 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?