Chronicles of 2 Heroes Amaterasu’s Wrath

0Chronicles of 2 Heroes, Metroidvania unsurları, Japon mitosları ve muhteşem piksel sanatı içeren yoğun bir 16-bit aksiyon platform oyunudur.

Hepsi bu kadar değil: gerçek zamanlı olarak kahramanlar arasında geçiş yapabilirsiniz! Ayame ve Kensei, feodal Japonya’yı Amaterasu’nun gazabından kurtarmak için ustalaşmanız gereken benzersiz, şaşırtıcı dövüş stillerine sahip.

Kahramanlar arasında gerçek zamanlı olarak geçiş yapın. Samuray Kensei, katanasını yakın dövüş için kullanır, ancak zıplayamaz. Ayame çok daha çeviktir ve menzilli saldırılar kullanır.

Eski usul platform oluşturma zorluklarını aşın . Retro platform oyunları ana referansımızdır, ancak en tatmin edici, modern deneyimi masaya getirmeye çalıştık.

Japon mitosuna dalın . Japon mitolojisinden ilham alan ronin, yokai ve sayısız düşmana karşı savaşın.

20 adede kadar güçlü yeteneğin kilidini açın . Yeri parçalamaktan ve düşmanlarınızı sersemletmekten çift zıplamaya ve daha yüksek platformlara ulaşmaya kadar.

Amaterasu ve öğrencisi İmparatoriçe Himiko, güçlü yokai ordularıyla feodal Japonya’ya zulmetmektedir. Tüm umutlar , tanrıçayı yenmek için yıllarca eğitim almış iki kardeş olan samuray Kensei ve kunoichi Ayame’ye bağlıdır.

Yeteneklerini birleştirerek, imparatoriçenin güç kaynağı olan üç kutsal hazineyi çalmak için imparatorluğun başkenti Osaka’ya girecekler.


16.899
OYUN BİLGİLERİ 27 Mayıs 2023 17:16
Chronicles of 2 Heroes Amaterasu’s Wrath

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 1.20 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 26 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?