Chromosome Evil

0Chromosome Evil indir - (Direkt indir)

Gerçek Zamanlı Strateji Korku

Kadro tabanlı kontroller, ekibinizi oluşturma şeklinize göre birden fazla olasılık, askerler iyi katillerdir, mühendisler taret, barikat inşa ederek veya tuzaklar ve sağlık görevlileri oluşturmak için çevreden özel anahtar noktaları kullanarak savunma çevresi oluşturabilir ekibinizi uzun vadede hayatta tutabilirsiniz.

Bu aşamada, malzeme ve bilgi aramak için ekibinizi hangi konuma göndermek istediğinizi seçersiniz, hayatta kalanlarınızı nasıl donatmak istediğinizi ve hangi becerilerin güçlenmesini istediğinizi seçersiniz. Burada rotanızı seçiyorsunuz ve önünüze çıkacak rastgele olaylar için en iyi hareket tarzına karar veriyorsunuz.

Öykü
Bu sizin klasik zombi salgınınız değil, hayır, bu hikaye Lovecraft eserlerinden esinlenilmiş çok daha karanlık, dünyanın altından kadim bir kötülük geri döndü ve beraberinde kabus yaratıkları, tarif edilemez terör iğrençlikleri ve bu yeterli değilse, ölü insanlar bu kötülüğün yanında savaşmak için canlandırılmış et olarak hayata döndürülürler.

Ana Görev
Sen ordu kuvvetlerinden geriye kalanların bir parçasısın, kardeşin, annen ve baban öldüğünde sana bakan kişi de ordunun bir parçasıydı ve konuşlandığın yerden birkaç mil ötedeki bir görev sırasında kayboldu. Bu yaratıkların nereden geldiği, bu yeraltı delikleri hakkında bilgi toplayın. Kardeşini bir kez daha görmek için son bir kurtuluş yolculuğuna çıkmaya karar veriyorsun.


Chromosome Evil indir - (Direkt indir)

17.785
OYUN BİLGİLERİ 4 Nisan 2022 17:55
Chromosome Evil

Tür: Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 202.1 MB

Crack: DARKZER0

Tarih: 24 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?