Chivalry 2

8En büyük ortaçağ savaş alanına dönüş yapın!

Chivalry 2 ortaçağ filmlerindeki savaşlardan ilham alarak ortaya çıkmış çevrimiçi bir birinci şahıs ‘slasher’ oyunudur.

Oyuncular, çarpışan kılıçlardan alev oku yağmurlarına ve büyük kale kuşatmalarına kadar, işlenen dönemin en meşhur anlarını yaşayabilecekleri savaşların ortasında aksiyonun içine bırakılırlar.

64 oyunculu dev savaş alanlarına hükmedin. Takım Hedefi haritalarının dönüşüyle birlikte kaleleri kuşatan mancınıklar yeri sarsarken köyleri ateşe verip iğrenç köylüleri katledin.

Ayrıntılı bir şekilde işlenmiş atlı savaş sistemi sizi beş yüz kiloluk bir savaş hayvanının tepesindeymişsiniz gibi hissettirir.

Düşmanlarınızı ezip geçebilir, atınızla önünüze veya arkanıza doğru ölümcül tekmeler atabilir, elinizde kargıyla rakip düşman süvarisini atından düşürebilir ve kendinizi yerdeki veya at üstündeki rakiplerinizle yakın mesafeden çarpışırken bulabilirsiniz.

Şanınıza şan katın ve her zamankinden daha fazla çeşit sunan yeni alt-sınıf sistemiyle silahlarınızın sayısını artırın.

Dört ana sınıf, 10’dan fazla alt-sınıfa ve her birinin birden fazla görsel varyasyonu bulunan 30 eşsiz silaha erişim sağlar.

Yağ çömlekleri, barikatlar, ikmal kasaları ve okçu kazıkları gibi yeni eklenen birbirinden farklı destek eşyaları savaş alanına yeni taktikler sunuyor.

Tüm platformları içeren Crossplay özelliği ile arkadaşlarınızla savaşa hücum edin ve kılıcınızla zaferden zafere ulaşın!

NOT: Oyunu şu şekilde başlatın:

“Chivalry2Launcher.exe -> Home > Play -> offline -> offline practice”


38.515
OYUN BİLGİLERİ 14 Haziran 2022 09:18
Chivalry 2

Tür: Aksiyon, FPS, Oyun

Platform: PC

Boyut: 23.7 GB

Crack: P2P

Tarih: 12 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?