Chinatown Detective Agency

0Chinatown Detective Agency indir - (Direkt indir)

Singapur’da gece yarısı. Bağlantınız görünmüyor, müşteriniz cevaplar istiyor ve boş banka bakiyeniz neon renkli bir Demokles Kılıcı gibi üzerinizde asılı duruyor. 2037’ye hoş geldiniz. Chinatown Dedektiflik Bürosu’na hoş geldiniz.

Küresel ekonomi on yıllık çöküşünün en uç noktasına yaklaşırken dünya bir değişim halinde. Singapur son bir düzen sığınağı olarak duruyor ama burada bile hükümet kaosun eşiğinde mücadele ediyor. İşte burada devreye giriyorsunuz. Bir zamanlar INTERPOL’de yükselen bir yıldız olan Amira Darma, şimdi Çin Mahallesi’nin kalbinde yeni basılmış bir Özel Dedektifsiniz ve ilk müşteriniz kapınızdan içeri girmek üzere…

KENARDAKİ BİR DÜNYAYI KEŞFEDİN
Yağmur suyu havuzlarına yansıyan neon lamba ışığı. Öfkeli kitlelerin öfkesi, çürüyen şehirlere yayılmış grafitilerde kendini gösteriyordu. Nehir kıyısındaki Londra’nın saran karanlığı ve Şanghay’ın kör edici ışıkları. Sanatçı Ricardo Juchem’in çarpıcı şekilde işlenmiş yüzün üzerinde ortamı keşfedin ve 2037’nin kaotik geleceğine kendinizi kaptırın. Potansiyel müşteri bulmak için Singapur’daki üssünüzden dünyayı dolaşın ve her biri kendi gizemli gündemleri olan düzinelerce benzersiz sese sahip karakterle konuşun.

GERÇEK DÜNYA ARAŞTIRMASI İLE VAKALARI ÇÖZÜN
Amira’nın üstlendiği davaların üstesinden gelmek için akıllıca düşünme ve sezgi gerekir – peki ipuçları kuruduğunda ne olur? İşte o zaman cevaplar için oyunun ötesine bakmanız gerekecek. Chinatown Dedektiflik Bürosu’nun gizemleri, ister çevrimiçi bir havaalanı kodu araması, isterse gizemli bir alıntının izini sürme olsun, gerçek dünya araştırmasını gerektirir. Sadece dedektifi oynamıyorsun, dedektif oluyorsun.

İFLAS ETMEYİN!
Chinatown Dedektiflik Bürosunda zaman değerli bir kaynaktır. Bir adım önde olmak için zamanınızı ve paranızı akıllıca kullanın ve yaklaşan iflas etme tehdidinden kaçının.


Chinatown Detective Agency indir - (Direkt indir)

9.569
OYUN BİLGİLERİ 8 Nisan 2022 13:56
Chinatown Detective Agency

Tür: Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 797.49 MB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 7 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?