Children of the Sun

0Children of the Sun indir - (Direkt indir)

Öfkeyle yanıp tutuşan bir KADIN, TARİKAT’a karşı tek başına savaş açıyor ve onları kurşunlarıyla tek tek avlayarak gerçek hedefi olan LİDER’e ulaşıyor. Görevi esnasında bu gizemli örgütün ardındaki karanlık gerçeği ve tarikatçıların efendileri için işlediği vahşi suçları ortaya çıkaracak.

Bu üçüncü şahıs taktiksel bulmaca ve nişancı oyununda tek bir kurşunu kontrol et. Gittikçe karmaşıklaşan ve zorlaşan seviyelerde tarikatçıları öldür, tuzakları tetikle ve çevreni yeniden şekillendir. Acımasız isabetliliğin ödüllendirildiği bu oyunda her kurşun değerli. TARİKAT’ı devirmek oldukça tatmin edici, bunu havalı bir şekilde yapmak ise daha bile keyifli.

TEK KURŞUNLA HEPSİNİN İŞİNİ BİTİR
Taktiksel nişancılık, bulmaca çözme ve hafif gizlilik ögeleri Children of the Sun’da birleşerek benzeri görülmemiş bir üçüncü şahıs nişancı oyunu ortaya koyuyor. Her seviyeyi tamamlamak için yalnızca tek bir kurşunun var. Bu kritik vuruşun hakkını vermek için darbe anında yeniden nişan alabilir, engellerin etrafından kavis çizebilir, zırhları delmek için hızlanabilir ve daha fazlasını yapabilirsin.

RİTÜEL CİNAYETİ
Karanlık ve sapkın bir intikam hikâyesine gir ve kötülüğüyle nam salmış TARİKAT’ı avla. Children of the Sun’da eşsiz tek kurşunluk aksiyon mekaniğine ilgi çekici, gizem dolu bir hikâye eşlik ediyor. Hayatını cehenneme çeviren insanlardan intikam al ve esrarengiz LİDER’in peşini bırakma.

ÖLDÜR, YİNE ÖLDÜR, USANMADAN ÖLDÜR
Children of the Sun’ın can alıcı tarafı, yeniden oynamaya uygun tasarımı. Her seviye, yaratıcılık ve deneyselliği ön plana çıkaran birkaç farklı çözüme sahip. Ayrıca oyunda isabetlilik ve verimlilik üzerinden değerlendirme yapan tatmin edici bir puanlama sistemi de mevcut. Çevrimiçi puan tabloları üzerinden arkadaşların ve dünyanın geri kalanına kıyasla ne durumda olduğunu takip edebilirsin.


Children of the Sun indir - (Direkt indir)

10.667
OYUN BİLGİLERİ 9 Nisan 2024 19:34
Children of the Sun

Tür: Oyun, Aksiyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.56 GB

Crack: RUNE

Tarih: 9 Nisan 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?