Cats and the Other Lives

5Cats and the Other Lives indir - (Direkt indir)

Ailenin reisi Bernard Mason’ın ölümünün ardından, Mason ailesinin geride kalan üyeleri son görevlerini yerine getirmek için çocukluklarının geçtiği baba evlerinde son kez bir araya gelirler.

Evin kedisi Aspen olarak, oyuncular gizemli Mason ailesinin umutlarına, hayal kırıklıklarına ve pişmanlıklarına dokunurken, on yıllara uzanan bir hikâyeyi deneyimleme şansı bulacaktır.

Oyun, basit ve içgüdüsel bir oynanışı olan point and click tarzını benimserken, dünyanın çeşitli yerlerindeki ev kedilerinin davranışları etrafında şekillenen dizayn elementlerini ön plana çıkarmaktadır.

Acaba kedi sadece evcil bir hayvan mıdır yoksa bu varlık hayatımızda daha gizemli bir rol mü oynamaktadır?

Özellikler
Etkileyici ama sıradan bir ev kedisi olun. Aspen olarak konuşan veya doğaüstü bir kediyi değil, Mason ailesinin sıradan sayılabilecek ev kedisini canlandırın.

Geride kalan aile üyelerinin ilişkilerine ve geçmişin hayaletlerine tanık olarak Mason Ailesinin onlarca yıla yayılan esrarengiz hikayesini çözün.

Güncel bir sinematografik aydınlatma anlayışı ile desteklenen klasik 2D piksel tarzında tasarlanmış gizemli Mason Malikanesi’ni her köşesini keşfedin.

Doğal kedi davranışlarından esinlenen oynanışı tecrübe edin. Evde farklı aile mensuplarının kokularını takip edin ya da zaten gergin olan bir yemek masasını kaosa sürükleyin – herhangi bir ev kedisi gibi yani!

Önce sessiz bir tanık olan Aspen, oyunun üç bölümü boyunca aile fertlerinin hayatlarını değiştiren bir güce dönüşecek.


Cats and the Other Lives indir - (Direkt indir)

28.029
OYUN BİLGİLERİ 23 Kasım 2022 14:58
Cats and the Other Lives

Tür: Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 1.19 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 21 Kasım 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?