Cassiodora

0Cassiodora indir - (Direkt indir)

Prenses Cassiodora, kötü büyücü Kenzar tarafından kaçırıldı. Onu kurtarmak için seçilmiş şövalyeler Agni, Colden ve Luken, Astoria Krallığı boyunca geniş bir cadı, hayalet ve iblis ordusuyla yüzleşmek zorundadır.

Druid Faramix, bu başarıyı başarmak için Agni, Colden ve Luken’e görevlerinde yardımcı olmaları için sihirli kanatlar ve temel güçler verir.

Arkadaşlarınızla veya tek başınıza oynayın ve bu renkli shoot ’em up’ta yolunuzu vurun. Yeni öğeler kazanın, karakterinizi özelleştirin, kendinize meydan okuyun ve büyük bosslarla yüzleşin.

Aynı ekranda tek başınıza veya en fazla 2 arkadaşınızla oynayın ve her biri kendi ayarları, zorlukları, özel ödülleri ve benzersiz öğeleri olan 35 el yapımı seviye aracılığıyla 7 bölgeyi keşfedin.

Kolaydan Zora kadar değişen farklı zorluk seviyeleri arasından seçim yapın veya kendi deneyiminizi tanımlayın. Yenilmez olmak mı yoksa öldüğünüzde yeniden canlanmak mı istiyorsunuz? Bitti !

Liderden en yaşlı ve en genç şövalyelere kadar her biri kendi kişiliğine, yeteneklerine, hareketlerine ve benzersiz açılabilir öğelere sahip 3 farklı karakterin keyfini çıkarın.

Düşmanlar ve kapılar veya kökler gibi çevresel bulmacalar yalnızca belirli temel becerilere tepki verecektir. 3 temel güç arasında geçiş yapın veya arkadaşlarınızdan size yardım etmelerini isteyin!


Cassiodora indir - (Direkt indir)

4.126
OYUN BİLGİLERİ 16 Aralık 2022 14:31
Cassiodora

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.85 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 15 Aralık 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?