CARNAGE OFFERING

0Futurtech tarafından geliştirilen Carnage Offer, son derece keyifli ve merak uyandıran bir gerçeküstü çekim deneyimidir. Çeşitli canavarlar, inanılmaz derecede yıkıcı ve yükseltilebilir silahlar, hızlı hareket ve dikkatle ayarlanmış fizik, yoğun birinci şahıs dövüşünün temelini oluşturan arcade deneyimini sağlar. Diyaloglardaki kara mizah, silah yönetimi ve dövüşlerin vahşeti bu oyunu yeni bir FPS türü yapıyor.

Öykü
2527’de distopik bir dünyada, bir mühendis ve ödül avcısı olan Jake, bir solucan deliği aracılığıyla evrenin uzak köşelerine seyahat eder. Arkadaşı Roy’un yardımıyla Jake’in amacı, Konfederasyon gezegenlerini tehdit eden çoğaltıcı robotları yok etmektir.
Roy liderliğindeki Jake’in ittifak tarafından planlanan görevleri kabul etmekten ve hatta kirli işleri yapmaktan başka seçeneği yoktur.
Görevler arasında Jake, hayal kırıklığına uğramış açıklamalarla gelecekteki düşmanlarının hologramlarının önündeki emirleri yorumlar.

Silahlar
Ha bu arada size silahların olduğunu söylemiş miydik? Jake küçük kaşık hayranı değil. Bu nedenle, oyuncuların karşı karşıya oldukları tüm hayvanat bahçesini yenmeyi umuyorlarsa ekipmanlarını yükseltmeleri gerekiyor.
Oyuncular tabancalardan Gatling silahlarına geçer ve ekipmanlarını o anın düşmanlarına uyarlamalıdır.

Bu oyunda kilidini açmak için 9 farklı silah var:

Tabanca, makineli tabanca, av tüfeği, magnum revolver, el bombası fırlatıcı, saldırı tüfeği, çift namlulu av tüfeği, roketatar, Gatling tabancası.

Tek yol dolar olarak ödemek. Bunu yapmak için canavarları öldürmeniz ve ödül avcısı görevlerinizi tamamlamanız gerekiyor.
Ayrıca mühimmat satın alıp satabilir veya düşmanlardan bulabilirsiniz.
Her silahın çok paraya mal olan özel yükseltmeleri vardır.
Örneğin: el bombası fırlatıcı için parçalanma bombası, roketatar için nükleer füzeler veya Gatling silahı için bir lazer silahı.
Her silah için bir ses ve metin açıklaması olduğunu keşfedeceksiniz. Bu silahların üretimi ve kökeni hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.

Ortamlar
Bir ortaçağ kentinden zombi istilasına uğramış bir kasabaya taşınan Jake, amacına ulaşmak için evrenin uzak köşelerine seyahat eder.
Tüm seviyeler tamamen farklıdır ve oyuncuları daha iyi veya daha kötü bir yolculuğa çıkarır.


7.601
OYUN BİLGİLERİ 29 Nisan 2022 14:32
CARNAGE OFFERING

Tür: Aksiyon, FPS, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 24 GB

Crack: DOGE

Tarih: 29 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?