Car Detailing Simulator

2Car Detailing Simulator indir - (Direkt indir)

AMMO NYC’den Larry Kosilla’nın araba yenileme filmlerini izlemekten hoşlanıyor musunuz? Şimdi bu sen olabilirsin!

KENDİ İŞİNİ GELİŞTİR
Büyük araba yenileme filmlerini izlemek veya bunlara katılmak hoşunuza gidiyor mu? Car Detailing Simulator oyununda, kendi şartlarınıza göre bir detailin işi yürüterek maceranıza başlama şansınız bulunuyor! Perişan durumdaki arabaların olağanüstü metamorfozlarıyla pazarı şaşırtın. Siparişleri kabul edin ve kendi işinizi büyütün!

ARABA DETAİLİNG
Yıkama, köpük uygulama ve boya cilalama, oyun sırasında sizi bekleyen heyecan verici zorluklardan sadece birkaç tanesidir. Oyun, tüm hedeflerinize tam olarak ulaşmanız için ihtiyaç duyacağınız geniş ve çeşitli özel araçlar sunmaktadır. Car Detailing Simulator oyunu, gerçekçilik üzerine iddialıdır, bu nedenle birçok zorlukla karşılaşacaksınız ve uygun araç seçimi salonunuzun gelişimi için çok önemli olacaktır.

ESKİ ARABALARIN SATIN ALIMI,YENİLENMESİ VE SATIŞI
Eski arabalar, görünüşü baştan aşağı değiştirmek için harika bir malzemedir. Car Detailing Simulator oyununda, birinin onlara yeni bir hayat vermesini bekleyen birçok eski araba modeli satın alabilirsiniz. Her şey söylenip yapıldıktan sonra, “bebeklerinizi” doğru fiyata satmayı unutmayın – klasik araçlar her zaman bir alıcı bulacaktır.

SIRALAMALAR VE ZİRVEDE YER ALMA
Kendi işinize başlarken, mümkün olduğunca yükseği hedeflemelisiniz. Oyunumuzda, diğer rekabetçi firmaların önüne geçmek için uygun bir itibar, iyi araçlar ve hızlı bir çalışma temposu sürdürmek önemli olacaktır. Car Detailing Simulator oyununda tek bir amacımız var – zirvede yer almak!

ATÖLYENİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN
İyi bir detailing firması doğru aletlere sahip olmalıdır. Atölyemiz, satın alınabilecek çok sayıda yükseltme sunacak – yeni, daha geniş raflardan işinizi iyileştirecek ve kolaylaştıracak veya bir sonraki seviyeye taşıyacaktır. Ve arabanın cilasını basit bir şekilde yenilemek sizin için yeterli değilse,Car Detailing Simulator oyununda ayrıca, sıkı çalışmanızın doruk noktası olacak olan boyayı tamamen değiştirme şansınız da olacak!


Car Detailing Simulator indir - (Direkt indir)

37.688
OYUN BİLGİLERİ 14 Nisan 2022 00:07
Car Detailing Simulator

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 6.5 GB

Crack: DOGE

Tarih: 13 Nisan 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?