Cantata

0Cantata indir - (Direkt indir)

Gezegeni ortaya çıkarmak, isyanı bastırmak veya daha iyi bir dünya yaratmak için kampanya boyunca ilerlerken her grup için bir Komutan Subay olarak oynayın. Kaynaklarınızı, birliklerinizi yönetin ve gezegenin yüzeyindeki bölgeleri ele geçirin. Seçimlerinize dikkat edin, dikkat etmeniz gereken sadece düşman kuvvetleri değil, hain gezegenin kendisidir.

YABANCI BİR GEZEGENİ KEŞFEDİN
Cantata sizi canlı renkler, çarpıcı karakterler ve galakside yankılanıyor gibi görünen benzersiz bir film müziği ile dolu uzak bir gezegene götürür.

Kampanyanın her bölümü, her bir grubun tarihini ortaya çıkarmanıza olanak tanıyan benzersiz bağımsız hikayeler olarak oynanır. Her harita, oyuncuların ortaya çıkarması için kampanya boyunca size yardımcı olabilecek sırlar içerir – savaşta en iyi yaklaşımı belirlemek için etkili keşif yapmanız gerekir.

Yine de dikkatli olun, Shoal gezegeni, yüzeyinde boş boş hareket etmenize izin verecek bir gezegen değil. Tıpkı diğer herhangi bir grup gibi, gezegenin kendisi de her turda bir dönüş yaparak, ona yüzeyindeki savaşa karşı hava durumu, fauna ve diğer gizemlerle savaşma yeteneği veriyor.

TÜR BELİRLEYİCİ BİR OYUN
Büyük Strateji oyunlarındaki unsurları klasik Taktik oyunlarının küçük ölçekli çatışmalarıyla birleştiren Cantata’da küçük bir operasyon üssü ve çok önemli birkaç birimle başlayacak ve ardından yeni yapılar inşa ederek, bölgeler ve ordunuzu genişletmek. Shoal gezegenindeki varlığınız arttıkça, yalnızca kurduğunuz imparatorluğu değil, aynı zamanda harita genelinde büyüyen tehditleri de yakından takip edeceksiniz.


Cantata indir - (Direkt indir)

5.725
OYUN BİLGİLERİ 16 Ağustos 2023 15:58
Cantata

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.48 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 15 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?