Candle Knight

0Candle Knight indir - (Direkt indir)

2.5B aksiyon-macera platform oyununda yıkılmış gotik bir kalenin karanlık köşelerinde cirit atan tehlikeli yaratıkların üstesinden gelmek için aleve hükmet, dinamik zorluk sistemini kendi lehine kullan, çetreflli platform bölümlerini geç ve büyülü gerçeküstü sanat tasarımlarına gizlenmiş esrarengiz bulmacaları çöz.

KARANLIĞA ATEŞİNLE CEVAP VER
Her köşe başında seni bekleyen gizemli düşmanlarla savaşmak için aleve hükmet, karanlığa karşı yiğitçe mücadele ederken ışığınla etrafı daha çok aydınlatarak yeni hünerler öğren ve kalenin salonlarındaki gizemleri açığa çıkartmak için yeni hünerlerini sergile.

DİNAMİK OYUN İÇİ ZORLUK SİSTEMİ
Ateşin durumunu göre değişen zorluk sistemini lehine kullanarak daha seri hareket edip düşmanlara kritik hasar ver ancak şunu da unutma ki sen geliştikçe onlar da daha tehlikeli hâle gelirler.

GERÇEKÜSTÜ RESİMLERE GİZLENMİŞ BULMACALARI ÇÖZ
Gerçeküstü ve keşfedilmemiş harikalara ev sahipliği yapan gizemli tablolara adım at ve kanvasa işlenmiş gizemleri açığa çıkart.

2.5B PLATFORM AKSİYONU
Tuzaklarla ve düşmanlarla dolu platform kısımları hiç de kolay olmayacak. Büyülü kütüphaneleri, nefes kesici manzaralı balkonları ve kalenin tehlikeli cephaneliğinden geçerken defalarca kez ölmeye hazırlan.

GÖZ KAMAŞTIRICI GÖRSELLER VE KARAKTERLER
Kalenin çeşitli noktasındaki olağanüstü manzaraları keşfet ve etrafındaki gerçeküstü dünyanın gizemlerini anlamak için kalenin dört bir yanındaki birbirinden farklı karakterlerle tanış.

IŞIĞI YENİDEN EGEMEN YAP
“Gerçeküstü ve gotik dünyadaki efsunlu bir şamdanı yöneterek ışığı evi olan terk edilmiş kalenin yeniden efendisi yap.


Candle Knight indir - (Direkt indir)

7.623
OYUN BİLGİLERİ 31 Mayıs 2023 18:56
Candle Knight

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 9.11 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 31 Mayıs 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?