Call to Arms Gates of Hell Talvisota

1Finlandiya’ya ve çok çeşitli silahlar ve benzersiz oyun mekaniği de dahil olmak üzere 1939 ve 1945 arasındaki benzersiz kuzey savaşını sunuyor.

Klasik çatışmaların geri dönüşü, tehditkar, yenilenmiş bir yapay zeka da dahil olmak üzere devasa, tekrar oynanabilir savaşlarla Doğu Cephesini genişletiyor.

Finlandiya
Fin ulusu, RTS savaş alanına eşi görülmemiş derecede ayrıntıyla giriyor. Ansiklopedik miktarda silah, üniforma, araç ve konum içerir.

Finlandiya, özel silahlara ve piyadelere ve ayrıca modifiye edilmiş ve ele geçirilen araçlardan oluşan benzersiz bir cephaneliğe sahipti.

Uzman mühendisler, çok çeşitli tahkimatları konuşlandırabilir ve yükseltebilir.

Projektörlerin, havacılığın ve egzotik birimlerin kurnazca kullanımı, Finlandiya’nın savaşları kazanabileceğini bir kez daha kanıtlayacak.

Fin ulusu, çok oyunculu modda erken ve orta savaş aşamalarının yanı sıra dinamik kampanyamız olan fetihte de kullanılabilir.

Çarpıcı Kampanyalar
Üç ayrı çatışma (winter war, continuation war and Lapland war) araştırılmış ve yüksek bir ayrıntı ve kalite standardına göre tasvir edilmiştir.

Kuzey harekât tiyatrosunda kullanılan taktikler, tahkimatlar ve teçhizat, bir kez daha tarihe ve gerçek mekanlara dayanıyor ve her biri oyuna yeni bir yoğunluk katmanı getiriyor.

Fin askeri saldırılarının önemli olaylarını, ayrıca ölümcül keskin nişancı eylemini, devasa demiryolu silahlarını ve deniz operasyonlarını deneyimleyeceksiniz.

Çatışmalar
Talvisota için, geleneksel çatışmalar, topluluk tarafından tekrarlanan taleplerin ardından devrimci bir formatta geri döndü.

Tarihsel operasyonlara ve gerçek konumlara dayanan çatışmalar, tek oyunculu ve işbirlikçi için benzersiz bir derinlik derecesi sunuyor.

Sonuç olarak, Çatışmaların eklenmesiyle Talvisota, Ostfront temel oyununun tarihi kampanyalarını genişleterek, İkinci Dünya Savaşı’nın muazzam doğu cephesinin büyük resmine katkıda bulunur.

Not: Oyunu “\binaries\x64\call_to_arms.exe” üzerinden başlatınız.


16.668
OYUN BİLGİLERİ 13 Haziran 2022 14:24
Call to Arms Gates of Hell Talvisota

Tür: Aksiyon, Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 46.38 GB

Crack: P2P

Tarih: 8 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?