Call of Duty: Black Ops 2

254Karakterler ve Ayar
Black Ops II Soğuk Savaş dönemi yerine, 2025 yılında geçer.Savaş artık robotik,siber ve insansız araçlar tarafından tanımlanan ve bir cyberattack sonrasında nadir toprak elementleri ihracatını yasaklayan bu yeni ortamda,Çin ve ABD’nin soğuk savaşında geçer ve oyunun hikayesi bu insansız teknolojiyi sadece korumak için üretilir ama nasıl olursa düşman teknolojik bütün makineleri kontrol eder ve ABD ve Çin’e karşı kullanır.

Raul Menendez,2025 yılında bir savaş provoke eder. Oyun 2025 yılında ayarlanmasına rağmen, Black Ops II birincil antagonisti köken hikayesi odaklanmak amacıyla 1980’lerin Soğuk Savaş döneminde Çin ve ABD’de başlayacaktır.Oyunun 1980 bölümünde,2010 yılında çıkan Black Ops’taki ana kahramanımız Yüzbaşı Alex Mason ve yardımcımız Çavuş Frank Woods un olacağı bildirilmiştir.Black Ops II nin asıl ana karakteri ise Alex Mason’un oğlu David Mason’dur.

Strike Force
Black Ops II oyuncunun seçimine mevcut misyon ve sırayla oyuncuları etkileyecek gibi.Oyunun diğer FPS oyunlarını aratmayacak oynanış tarzı,geniş bir hikayesi var.Oyun sırasında oyuncuya bir seçenek olarak sunulan özel ‘Strike Force’ görevleri yer alacak.Böylece oyuncu,oyundan daha fazla zevk alabilecek.

Strike Force görevlerinde oyuncu tıpkı senaryodaki gibi insansız hava aracı, jet avcı ve robotlar gibi farklı savaş varlıklarını kontrol edebilecek.Eğer oyuncu Strike Force görevinde ölürse, bir kayıt noktasından oyunda devam edebilecektir.Strike Force görevlerinde oyuncunun ilerleme süreci,Raul Menendez’in planlarını değiştirecektir.

Zombiler
Black Ops’ta olan Zombies modu Black Ops II ile dönecektir.Treyarch tarafından resmi olarak onaylanmıştır.


REPACK LİNK (SIKIŞTIRILMIŞ VERSİYON)

COD : Black Ops 2 + Zombie Mod + 36 DLC – REPACK İNDİR – 26.3 GB


2.157.489
OYUN BİLGİLERİ 10 Aralık 2017 12:38
Call of Duty: Black Ops 2

Tür: Aksiyon, FPS, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 15.08 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 12-11-2012

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?