Bus World

2Otobüs Dünyası (Bus World), bir otobüs sürücüsünün standart günlerinden başlayarak ve felaketten muzdarip insanları kurtarmakla sona eren çeşitli koşullarda yolcu taşımacılığı ile ilgili bir oyundur.

Hareketin zamanı ve yeri çok çeşitli!

Her haritanın kendi atmosferi ve senaryoları vardır.

Çernobil Hariç Tutma Bölgesi, Ukrayna SSR, 1986

Oyun, felaketten biraz önce Pripyat, Çernobil’e ve rezil Nükleer Santral’in çevresine bakmak ve Sovyet komünizminin atmosferine dalmak için eşsiz bir olanak sunuyor.

Chernobyl Zone’un haritalar, fotoğraflar ve videolar kullanarak olabildiğince gerçekçi görünmesini sağlamaya çalıştık; böylece evler, ana yerler ve yollar gerçeklerle aynı yerlerde.

Patlamadan önce standart bir otobüs şoförü olarak çalışacaksınız. Amacınız, Elektrik Santraline personel sağlamak, turistleri hedef noktalarına vb. Taşımaktır. Ayrıca, arıza gibi zorluklarla da uğraşmanız gerekecek.

Afet grevde her şey değişir. Yıkılan 4. güç ünitesini, Kızıl Orman’ı ve Dışlama Bölgesinin diğer ünlü yerlerini göreceksiniz.

Tasfiyecilere, felaketin etkisine değinmeleri, tahliyede yer almaları ve büyük miktarda radyasyon almamak için ellerinden geleni yapmaları için yardım edin.

Güney çin, bizim günlerimiz
Güneşli ormanlara ve serpantinlerde dar yollara hoş geldiniz! Fakat dikkatinizi kaybetmeyin, çünkü burada hava çok acımasız olabilir.

Tsunami ve sel, kaya düşmesi ile meydana gelen deprem ve hatta ölümcül bir kasırga yaşayacaksınız! Çok keskin köşeler, uçurumlar ve geçilmez yollar olduğu için araba kullanmak gerçekten zor.


50.548
OYUN BİLGİLERİ 3 Ekim 2022 11:36
Bus World

Tür: Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Macera, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 8.41 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 29 Eylül 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?