Bus Driving Sim 22

2Direksiyona geç ve profesyonel bir otobüs şoförü ol! Bu muhteşem otobüs simülatörü, gerçekçi fizik ve grafiklere sahip çeşitli otobüs modellerini kullanarak yolcuları üç farklı şehirde (Rio de Janeiro, Münih ve Los Angeles) taşımanıza izin verecektir. Bu otobüs simülatörünü kariyer ve serbest sürüş modlarıyla tek oyunculu olarak oynayın veya çevrimiçi çok oyunculu modda arkadaşlarınızla kendinizi kaptırın. Bus Driving Sim 22, PC için tanımlayıcı veri yolu simülatörüdür.

İşte oyunda bulacağınız şeyler:

Profesyonel bir otobüs şoförü olarak yolcuları sürmek ve taşımak için üç farklı şehir: Rio de Janeiro (Brezilya), Münih (Almanya) ve Los Angeles (Amerika Birleşik Devletleri). Her şehir, içinden geçebileceğiniz hem şehir merkezi hem de şehir dışı haritalarla birlikte gelir.

Farklı hava koşulları ve tam bir gündüz/gece döngüsü yaşarken şehirlerdeki çeşitli yerleri, simge yapıları ve ilgi çekici noktaları ziyaret edin.

Farklı türde araçlar, yayalar, hayvanlar ve çeşitli yol ağı sistemleri içeren yapay zeka destekli trafik.

Otobüs simülasyon oyunlarında gerçekçilik için yeni altın standardı belirleyen gelişmiş yeni nesil fizik motoru. Yoldaki tümsekleri hissedin, süspansiyonların gerçek zamanlı olarak çalıştığını görün, araçlar ve çevre için özgün sesleri duyun ve gerçek bir otobüs sürüş deneyimine mümkün olduğunca yaklaşın.

Bu otobüs simülatörü, 3 farklı oyun modundan birini seçmenize izin verir: Yeni otobüslerin ve daha zorlu rotaların kilidini açmak için Kariyer modunda ilerleyin, Freeride ile şehirlerin içinde ve dışında özgürce sürün ve Çok Oyunculu’da arkadaşlarınızla birlikte oynayın.

Sürüş becerilerinizin ne kadar iyi olduğunu görmek ister misiniz? Diğer oyuncularla nasıl karşılaştırdığınızı görmek için Lider Tablolarını kullanın. Bus Driving Sim 22, sürüş becerilerine dayalı bir oyundur, bu nedenle trafikte kurallara uyduğunuz ve yolcularınızı güvenli bir şekilde varış yerlerine götürdüğünüz için ödüllendirileceksiniz.

Mümkün olan en iyi sürüş deneyimi için tam gamepad ve direksiyon desteği.

Dört dizel motorlu otobüs dahildir ve sürüşe hazırdır. Yakında hibrit, elektrikli ve çift katlı otobüsler dahil olmak üzere daha fazla otobüs geliyor!

Modifiye otobüsler! Özel veri yolu modellerini içe aktarmak ve sürmek için mods sistemini kullanın veya büyüyen mod oluşturma topluluğumuzun yardımıyla kendinizinkini oluşturun.

Sürücü koltuğuna oturun, motorunuzu çalıştırın ve bu otobüs simülatöründe rotalarınızı başarıyla tamamlamanın tadını çıkarın!


63.629
OYUN BİLGİLERİ 9 Haziran 2022 15:57
Bus Driving Sim 22

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 2.93 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 3 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?