Burnhouse Lane

0Burnhouse Lane indir - (Direkt indir)

Burnhouse Lane , hayatını geri kazanmak için beş imkansız görevi tamamlamaya çalışan bir ayağı mezar ajansı hemşiresi olan Angie Weather’ın hikayesini anlatıyor.

Sizi başka bir dünyaya ve geriye götürecek bu karanlık macerada bulmacaları çözün, arkadaşlar ve düşmanlar edinin, koşun, saklanın ve savaşın…

The Cat Lady (2012), Downfall (2016 ) oyunlarının yapımcıları Harvester Games’ten ) ve Lorelai(2019), sizi yalnızca gerçekten karanlık yerlere götürmekle kalmayacak, aynı zamanda sizi gülümsetecek, ağlatacak ve hayatı ve kanıksadığımız her şeyi sorgulayacak yepyeni bir korku deneyimiyle geliyor.

Bu ölüm, dostluk ve işler ne kadar kötüye giderse gitsin her zaman devam etmek için bir sebep olan sonsuz umut hakkında bir hikaye.

Burnhouse Lane , klasik macera oyunlarının unsurlarını, kendi hikayeni seç (Telltale’in The Walking Dead serisi), cephanenin seyrek olduğu, düşmanların sert vurduğu ve her atışın önemli olduğu Silent Hill ve Resident Evil serilerinden ilham alan hafif hayatta kalma korku atış mekanikleriyle birleştiriyor.


Burnhouse Lane indir - (Direkt indir)

19.927
OYUN BİLGİLERİ 5 Aralık 2022 14:29
Burnhouse Lane

Tür: Aksiyon, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 878.4 MB

Crack: P2P

Tarih: 2 Aralık 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?