Bumblebee Little Bee Adventure

0Son zamanlarda birinin doğum günü olduğu anlaşılan bir okul binasında başlıyorsunuz. Orada ne yaptığınızı hatırlamıyorsunuz ama ortam aydınlık ve oldukça düşmanca.

Devasa bir ortamda küçücük bir arısınız ve sürekli ilerliyorsunuz. İstediğiniz yere uçmakta ve seviyeyi kalbinizin arzusuna göre keşfetmekte özgürsünüz.

Biraz oynadıktan ve uçma hissinin tadını çıkardıktan sonra, yakındaki bölgeleri ve gizli sırları keşfetmeye ve birkaç farklı öğe bulmaya başlarsınız.

Bir kez olsun, enerjiniz bitene kadar sürekli olarak daha hızlı uçmak için enerji ölçerinizi dolduran enerji iksirleri var.

İkinci olarak, seviyelerin daha gizli kısımlarını keşfetmenin bir ödülü olarak toplayabildiğin seviyelerin her yerinde gizlenmiş altın çiçekler vardır – hepsini toplamak her seviyede ekstra bir başarının kilidini açar.

Son olarak, size bir sonraki alana giden yolu gösteren parlak parlayan bilgi parçaları var. Ne zaman bir tane toplasan, bir sonraki önünüzde doğacak ve size doğru yolu gösterecek.

Belirli miktarda bilgi parçası bulduktan sonra bir sonraki alana geçebileceksiniz ve hikaye devam edecek.

Her bölge, bir arının deneyimleyebileceği ve yeni bir ev bulmak için biraz daha ileri gidebileceği bir dünyanın başka bir parçasıdır. Bu nedenle, her seviyenin farklı bir renk teması, genel ayarı, ruh hali ve hikayesi vardır.

Her bölümün başında size şiirden bir bölümün okunduğu kısa bir ara verilir. Şiir, arıdan ve onun yeni bir yuva bulma yolculuğundan bahsediyor ve biraz da ilerideki seviyeyi açıklıyor.


10.036
OYUN BİLGİLERİ 11 Şubat 2023 15:09
Bumblebee Little Bee Adventure

Tür: Açık Dünya Oyunları, Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 2.94 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 10 Şubat 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?