Bulwark Falconeer Chronicles

0Bulwark: Falconeer Chronicles, özünde özgürlük ve ifadeyi barındıran, oyuncuların ticaret merkezi veya fetihler için toplanma alanı haline gelen genişleyen kasabalar, kuleler ve kaleler inşa etmelerine olanak tanıyan bir açık dünya inşa etme oyunudur.

Mirasınızı, sizden önce gelenlerin kararlarıyla parçalanmış bir dünyaya, kule kule, duvar duvar, ehlileştirilmeyi reddeden affetmez bir manzaranın korkutucu uçurumlarından ve tehlikeli sularından heykeller yaparak parçalayın.

40 yıl önceki bir savaşın ardından harap olmuş bir medeniyeti yeniden inşa etme göreviyle, kayıp efsaneler, nefes kesici manzaralar ve tehlikelerle dolu geniş, fantastik bir okyanus dünyası olan Büyük Ursee’deki son büyük yerleşimi yaratmanın komutasındasınız.

Mütevazı rıhtımlardan ve ahşap iskelelerden kaynakları temizleyecek ve nüfusunuz ve yaratımlarınız daha da büyüdükçe yerleşiminizi büyütecek, hava gemilerinin ve dev savaş kuşlarının hüküm sürdüğü gökyüzünü çizen anıtsal taş kuleler ve mazgallar inşa edeceksiniz.

Dalgalara dağılmış diğer gruplarla ticaret yolları oluşturun ve ittifaklar kurun, yaratımlarınızı korumak ve keşifte onların yardımlarından yararlanmak için güçlü Kaptanlar ve Komutanlar edinin veya onlara saldırmak için kendi savaş grubunuzu toplayıp kadim düşmanlarınıza savaş açın.


11.373
OYUN BİLGİLERİ 27 Mart 2024 13:58
Bulwark Falconeer Chronicles

Tür: Açık Dünya Oyunları, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2.24 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 26 Mart 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?