Builder Simulator

5Builder Simulator indir - (Direkt indir)

Builder Simulator, her zaman en büyük hayali kendi evini sıfırdan inşa etmek olanlar için tasarlanmış bir oyundur. Plânınızı hazırlayın, gerekli malzemeleri satın alın ve malikânenizi tuğlaları bir bir üst üste koyarak inşa ediniz. Kolay bir görev mi olacak? İlk başta, evet! Sonuçta, bu ciddi inşaat sektöründe sadece bir çaylaksınız. Özel olarak hazırlanmış bir eğitim, inşaat işlerinin ayrıntıları ilgili olarak size adım adım rehberlik edecek. Ancak, ne kadar çok deneyim kazanırsanız, zorluklar o kadar çetin hâle gelecektir.

Her büyük inşaat projesi bir kalem ve bir parça kağıt ile başlar. Builder Simulator’da da aynı şekildedir. Çalışmanıza bir çizim tahtasında bir ev tasarlayarak başlayacaksınız. Çizgiler, eğriler, kareler – tüm görünüş tamamen sizlerin zevkinize kalmış. Sizi durdurabilecek tek şey ise, kendi hayâl gücünüzdür. O hâlde kafanızı kullanın ve olabilecek en mükemmel yapıyı çiziniz! Ve olurda bir tasarım fikriniz yoksa her zaman hazırladığımız projelerden birini seçip kullanabilirsiniz.

Küçük tasarımınızı bitirdiniz mi? Güzel! Şimdi bunu uygulamaya koyma zamanı. Yüklü bir şekilde tuğla, biraz çimento alın, kollarınızı sıvayın ve yapın, inşa edin, yaratın! Sıkıcı olacağından mı korkuyorsunuz? Hayır hayır hayır. Kesinlikle öyle olmayacak! Temel kazacak, duvarlar dikecek, pencere veya kapılar yerleştirecek ve daha pek çok şey yapacaksınız. Sadece heyecan verici değil, her şeyden önce çok eğlenceli olacak!

Bu düz duvarlar ve mükemmel olan bu çatı ile gurur duyuyorsunuz… ama daha bitmedi! Bu güzel, küçük evi bitirmenin zamanı geldi. Nasıl mı? Tâbii ki dışını parlatarak! Kusursuz şekillendirilmiş bir yüze makyaj yapmak gibi. Dış cepheyi bitirebilir, zemini yapabilir veya duvarları boyayabilirsiniz. Bu evi harika kılmak için elinizden gelen her şeyi yapın!

Bu yarattığınız şeyi bilgisayarınızda çürümeye bırakmak çok büyük bir israf olur, değil mi? Bu yüzden tüm değerli oyuncularımız için özel bir şey hazırlıyoruz – Topluluk İnşaatları! Burası projelerinizi paylaşabileceğiniz bir yerdir. Ayrıca başka birinin projesine göre bir ev inşâ da edebilirsiniz. Projelerinizi ve yaptıklarınız inşaatları gösterin, dünyanın her yerinden insanların eserlerine hayran kalabilir ve diğer inşaat düşkünleriyle tanışabilirsiniz!


Builder Simulator indir - (Direkt indir)

45.095
OYUN BİLGİLERİ 9 Haziran 2022 20:57
Builder Simulator

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 8.40 GB

Crack: DOGE

Tarih: 9 Haziran 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?