Bugsnax

0Bugsnax indir - (Direkt indir)

Bugsnax, sizi efsanevi yarı böcek yarı çerez yaratıklar olan Bugsnaxlerin evine, Snaktooth Adası’na doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Gözü pek kâşif Elizabert Megafig’in daveti üzerine adaya geldiğinde bir de ne göresin, kâşif ortalarda yok. Sanki yer yarıldı da içine girdi. Kampı darmadağın olmuş, takipçileriyse adanın dört bir yanına dağılmış, yapayalnız kalmışlar ve şey… Hepsinin karnı aç!

Snaktooh Adası’nda olup bitenleri çözme ve soruları cevaplandırma işi sana kalmış durumda: Lizbert’e ne oldu? Bu Bugsnax denen yaratıklar neyin nesi ve nereden geliyorlar? Tabii daha da önemlisi, bu yaratıkların tadı neden BU KADAR GÜZEL?

Özellikler:
Çantandan Snaxleri Eksik Etme! Keşfet, ava çık ve çeşitli yemler kullanıp tuzaklar kurarak 100 farklı Bugsnax türünün hepsini yakala.

Tadına Doyamayacağın Lezzetli Bir Maceraya Atıl! Snaktooth Adası’nın birbirinden farklı biyomlarını keşfet, Snaxburg sakinlerinin izlerini sürüp onları yeniden bir araya getir.

Bizden Birilerini Bir Doyur da Gör, Biz Ne Yersek Oyuz! Yeni arkadaşlarını Bugsnaxlerle besleyerek her birini sayısız görünümlerle özelleştir.

Gerçeği Öğrenmek İçin Adanın Derinliklerini Keşfet! Lizbert’in uyumsuzlar takımı ve Snaktooth Adası hakkında daha fazla bilgi edinmek için hiçbir şeyi atlamadan tüm ipuçlarını sonuna kadar takip et.

Yedikçe Yiyesin Geliyor! Korkunç ve devasa Bugsnaxlere karşı yeteneklerini test etmek için yan görevlerin peşine düş ve zorlukların üstesinden gel!

Kendi Evindeymiş Gibi! Posta kutuna gelecek olan mücadeleleri tamamla, dekoratif şeyler topla ve kulübeni döşe ya da bunların hepsini bir kenara bırak ve en beğendiğin Snax’i şapka giydirerek süsle!


Bugsnax indir - (Direkt indir)

3.939
OYUN BİLGİLERİ 28 Nisan 2022 16:24
Bugsnax

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 4.36 GB

Crack: FLT

Tarih: 28 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?