Buggos

1Buggos, ordunuzu mükemmel bir böcekle mücadele gücüne dönüştürdüğünüz bir RTS Auto Battler oyunudur. Dünya hakimiyetine meyletmiş genç bir kovan zihnini kontrol ediyorsunuz ve sürünüz çoğunlukla her çağrınızı ve çağrınızı dinleyecek. Sürülerinizin evrimsel yolunu yönlendirin ve dünya hakimiyeti için en iyi böceklerinizi üretin!

Gezegeni işgal eden insanlar sizi durdurmak için ellerinden geleni yapacaklar ve onlar da yeni teknolojiler kazanacak ve güçlenecekler. Ancak bunlar, evrimsel gücünüz ve dalga dalga Buggo’ları ölümlerine gönderme ve sizin olanı almaya istekliliğiniz için muhtemelen pek fazla değildir.

Swarmer’larınız için daha güçlü bacaklar, Warrior’larınız için daha kalın zırhlar ve hatta İnşaatçı Böcekleriniz için daha iyi beyinler geliştirin, böylece komutlarınızı dinlesinler!

İNSANLARI NEDEN ÖLDÜRÜYORUZ?!
Cinayeti seven bir böcek kovanı zihni olarak hayat zordur, özellikle de ebeveyn figürünüz kendi gezegeninizi fethetmenize izin vermediğinde. Endişelenmeyin, aşırı bariz hayat vereninizin pençelerinden kaçarken ve kendinize bir gezegen almak için kendi başınıza uzanırken. Ne yazık ki, üzerine düştüğünüz taze kir topunu istila eden kirli iğrenç insanlar var ve bunlarla ilgilenilmesi gerekecek!

BU OYUNDA NE KADAR OYUN VAR?!
Altı bölümden oluşan kampanyada, yavaş yavaş insan ana dünyasını ele geçirirken evrim puanları kazanarak çalışın! Düşük bahis stratejisi, mikro gerektirmez, koltuğunuzda arkanıza yaslanarak oynanır. Bu, bir Buggo sürüsünü bir araya getirmek, geliştirmek ve yönetmek için gereken stratejiden uzaklaşmaz.


5.127
OYUN BİLGİLERİ 17 Nisan 2022 20:32
Buggos

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 65.3 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 17 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?