Buccaneers!

0Buccaneers! indir - (Direkt indir)

Buccaneers’da korkusuz bir kaptan ol ! , klasik bir korsan RPG. Tarihin akışını değiştirin ve sürekli değişen Karayip denizini fethetmek için benzersiz gruplardan birine katılın. Saatlerce tekrar oynanabilirlik sunan Buccaneers! efsanevi hazineleri bulmanızı, güçlü gemilerle savaşmanızı ve dünyaya iz bırakmanızı sağlar. Yeni bir Altın Çağ mı getireceksin, yoksa korsanlığı bir kez ve tamamen ortadan kaldıracak mısın?

Farklı oyun tarzlarına göre tasarlanmış benzersiz yeteneklere sahip dört fraksiyondan birine bağlılık yemini edin. İngiliz, Fransız veya İspanyol imparatorluklarına üye olun ya da korkunç Korsan Birliği’ne katılın ve bölgede hakimiyet için savaşın. Her fraksiyonun başlangıç ​​konumu ve koloni sayısı, yeni bir oyuna başladığınızda değişir, güç dengesini değiştirir ve sonsuz olasılıklara izin verir.

Kendi yelkenli savaş geminizin komutasını elinize alın ve üstün stratejinin galip geldiği yoğun deniz savaşlarına katılın. Düşman gemilerini batırın veya ele geçirin ve ulusunuz için toprak kazanmak için kıyıdaki kalelere saldırın, ardından geminizi yükseltin veya Karayipler’deki en korkulan kaptan olmak için daha büyük bir gemi edinin!

Bir gemiye biniyor, bir kaleye saldırıyor veya gecenin köründe bir düşman limanına gizlice giriyor olsanız da, emrinizde çok çeşitli yakın dövüş ve menzilli silahlar var. Kılıç ve tabancalardan tüfeklere ve bombaatarlara kadar beş adede kadar silahı donatın ve her durumla başa çıkmak için anında silah değiştirin.


Buccaneers! indir - (Direkt indir)

9.542
OYUN BİLGİLERİ 8 Mart 2022 14:43
Buccaneers!

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, FPS, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.3 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 8 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?