Brothers A Tale of Two Sons Remake

4Brothers A Tale of Two Sons Remake indir - (Direkt indir)

Keşif, kayıp, macera ve gizemle dolu destansı bir peri masalında iki kardeşe rehberlik et.

Bu iki kardeş, babaları ölümcül bir hastalık ile boğuşurken onu kurtarabilecek tek çare olan “Yaşam Suyu”nu bulmak için cesurca bir maceraya atılır. Kardeşler, başarısız olmanın söz konusu bile olmadığı bu unutulmaz yolculukta birbirlerini koruyabilmek ve zorlukların üstesinden gelebilmek için bireysel becerilerini kullanmalı ve birbirlerine güvenmeliler.

ZAMANSIZ BİR KLASİĞİN YENİDEN YAPIMI
İlk yayınlandığında eleştirmenler tarafından takdirle övülen Brother: A Tale of Two Sons geri döndü! 2013 versiyonunun oynanışına ve dokunaklı hikâyesine sadık kalan Brother: A Tale of Two Sons Remake, orijinali temel alınarak yeniden oluşturulmuş karakterler ve manzaraları içeriyor ve son nesil grafiklere, performansa ve oynanışa sahip olacak şekilde güncellendi.

Canlı orkestra eşliğinde yeniden kaydedilmiş müzikleriyle maceranı yepyeni boyutlara taşıyacak duygusal bir deneyime hazırlan.

FANTASTİK BİR DESTANA ATIL
Bulmacaları çöz, gizli hikâyeleri keşfet, tehlikeli konumlarda dolaş ve ölümcül büyük düşmanlarla savaş. Bu hikâyeyi, tek oyunculu modda iki kardeşi peş peşe oynarak keşfedebilir veya bir arkadaşınla beraber yerel iş birliği modunda oynarken kardeşlerden birini kontrol ederken keşfedebilirsin.


Brothers A Tale of Two Sons Remake indir - (Direkt indir)

27.381
OYUN BİLGİLERİ 28 Şubat 2024 18:35
Brothers A Tale of Two Sons Remake

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 17.7 GB

Crack: FLT

Tarih: 28 Şubat 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?