Brigandine The Legend of Runersia

0Brigandine The Legend of Runersia indir - (Direkt indir)

Runersia kıtası, 40’tan fazla üs, 100 şövalye ve 50 tür canavarla altı büyük güce ev sahipliği yapıyor. Bir cetvel seçin, şövalyeleri ve canavarları birliklere ayırın ve düşman üslerini fethedin! Nasıl savaşmak istediğiniz tamamen size kalmış, bu yüzden en iyi stratejileri geliştirin ve ulusunuzu kıtanın fethine doğru yönlendirin! Efsaneniz nasıl ortaya çıkacak?

Runersia’da zaman mevsimler halinde geçer. Her sezon bir Organizasyon Aşaması ve Saldırı Aşamasından oluşur. Organizasyon Aşaması sırasında, çeşitli sınıf ve becerilere sahip şövalyeler ve canavarlar, yaklaşmakta olan savaşlara hazırlanmak için birlikler halinde düzenlenir. Saldırı Aşamasında, sıra tabanlı birlik savaşları, altıgen alanlardan oluşan bir harita üzerinde gerçekleşir. Tarafınızı zafere götürmek için birim becerilerinden, unsurlardan, çevreleme etkilerinden, arazi avantajlarından ve diğer savaş taktiklerinden yararlanın! Oyundaki tüm uluslar, şövalyeler ve canavarlar, sizin gibi savaşmaya ve büyümeye devam edecek. Oyun ayrıca sınıflar, ekipman ve çeşitli öğeler gibi ordularınızı büyütmenin başka yolları ile doludur.

Runersia – eski zamanlardan beri mana yağmurlarıyla kutsanmış bir kıta. Uzun zaman önce keşfedilen beş Mana Taşı, her biri ona sahip olan ulusun ideolojisini temsil eden Brigandines adlı özel zırhın içine yerleştirildi.

Düşman uluslar kıtayı da fethetmeyi hedefliyor ve bunun için üslerinize saldıracaklar. Kıta için verilen savaş her oyunda farklılık gösterecektir. Kayıtlardaki altı ulustan hikayeler ve olaylar biriktirin. Ana mod olan The Legend of Runersia’yı temizledikten sonra, Alternatif Bölüm meydan okuma modunun kilidi açılacak ve daha fazla tekrar oynanabilirlik sağlayacak.


Brigandine The Legend of Runersia indir - (Direkt indir)

3.812
OYUN BİLGİLERİ 11 Mayıs 2022 12:59
Brigandine The Legend of Runersia

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 13.83 GB

Crack: FLT

Tarih: 11 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?