Breakers World

0Breakers World, Full Sail Üniversitesi’nin Oyun Tasarımı Yüksek Lisans kursundaki öğrenciler ve bu ürünün yapımında yardımcı olan birçok yetenekli extern tarafından yaratıldı. Breakers World, Ocak 2022’nin ortalarından başlayarak 9 ayda geliştirildi ve geliştirilmesi 31 Ekim 2022’de sona erdi. Bu iddialı ve iyi yönetilen bir oyun olsa da, birçok özellik ayrılan süre içinde tam olarak detaylandırılamadı. ne yazık ki son çıkış tarihine kadar uygulanamayacak kadar pahalı olan animasyonlardır. Çalışmalarımızı desteklediğiniz için teşekkürler ve Breakers World’ü keşfederken iyi vakit geçirin!

Breakers World, ekip ve temel oluşturma unsurları içeren bir 3. şahıs bilimkurgu aksiyon-macera RPG’sidir. Çorak bir gezegende, “Kırıcılar” olarak adlandırılan ezilen bir insan sınıfı, bir şirket tarafından köleleştirildi ve yiyecek karşılığında hizmet dışı bırakılan yıldız gemilerinden değerli hurdaları kurtarmak için uzun saatler uğraştı. Jax adında genç bir adam, hurdadan yeni bir gemi inşa etme yeteneğine sahip bir yapay zeka olan MindCore’u bulduğunda, gezegenden kaçmak için tehlikeli bir maceraya atılır.

Keşfetmekten, dövüşmekten ve kendi benzersiz karakter arketiplerini geliştirmekten keyif alan oyuncular, bu unsurlar yeni ve ilginç bir şekilde sunulduğu için Breaker’ın dünyasından keyif alacaklar. Oyuncu, 10 beceri ağacından herhangi birinden uzmanlık ve gelişmiş beceriler ekleyerek, seçtikleri herhangi bir şekilde büyüme ve gelişme yeteneğine sahip bir maceracı sınıfı olan Core Hunter’ın yolculuğunu takip eder.


9.734
OYUN BİLGİLERİ 11 Ocak 2023 16:54
Breakers World

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 34.50 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 6 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?