Bread & Fred

0Bread & Fred Apogee’den, iki oyuncunun karlı bir dağın tepesine atlamak ve tırmanmak için işbirliği yapması gereken zorlu bir ortak platform oyunudur. Her atlamada hassasiyet gerektiren çileden çıkaran ve bazen çıldırtan tırmanışlarında hem Bread hem de Fred olarak oynayın. Her indiğinizde zirveye daha yakın olacaksınız ve platformda ustalaşmaya bir adım daha yaklaşacaksınız, ancak dağdan aşağı düşüşünüz daha da uzak olacak.

Penguen Mekaniği:
– Uzaktaki platformlara ulaşmak için sallanın!
Ekmek ve Fred birbirine bağlıdır. Bu, sadece birlikte düşmeyeceğiniz, aynı zamanda herhangi bir tek penguenin atlayabileceğinin ötesinde birbirinizi sallamak ve itmek için momentumu iyi bir şekilde kullanabileceğiniz anlamına gelir. Birinizin yere demirlediğinden emin olun yoksa ikiniz de düşersiniz!

– Yapabildiğiniz kadar duvarlara tutunun!
Penguenlerin küçük elleri pek iyi değil, ancak eşinizle birkaç saniye duvara asılarak onları sallayabilir ve bir sonraki engeli aşabilirsiniz. Yine de dikkatli ol. Bu penguenler tombul, bu yüzden uzun süre dayanamazsınız. Hızlı hareket edin!

– Tek oyunculu mod!
Penguen arkadaşını bulamıyor musun? İpinizi Jeff’e (bir kaya!) Bağlayın ve onun yerine onu kullanın! Tırmanış tamamen size ve becerinize bağlı olacak ama bu aynı zamanda düştüğünüzde suçlayacak kimsenin olmadığı anlamına da geliyor…

Efsaneler, bu becerilerle birkaç penguen kahramanının zirveye ulaşmayı başardığını söylüyor. Onlardan biri mi olacaksın?


12.330
OYUN BİLGİLERİ 27 Mayıs 2023 17:23
Bread & Fred

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 140.7 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 23 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?