Bravery and Greed

0Derin Sağlam Savaş Sistemi
İster kudretli Amazon, ister yiğit Savaşçı, çevik Haydut veya büyü yapan Sihirbaz olarak oynuyor olun, her sınıf çok çeşitli fantastik ve güçlü kombo hareket setlerine sahiptir. Her zamankinden daha güçlü düşmanlara, patronlara ve hatta arkadaşlarınıza karşı üstünlük sağlamak için savuşturun, atlatın, hokkabazlık yapın, bölgelere ayırın ve yıkıcı özel hareketler yapın.

PvE ve PvP Çeşitliliği
Sky Fortress’e giden rünleri ararken biyomlar ve patronlarla mücadele ederken Macera Modunda çeşitli heyecan verici ortamları keşfedin. Arkadaşlarınızla takım kurun ve Hayatta Kalma Moduna meydan okuyan dalga dalga düşmanlara karşı savaşın veya arena tabanlı ekip ve tek başına PvP ile kininizi giderin.

Özelleştirilebilir Karakter Seçenekleri
Sınıf seçiminin yanı sıra, karakter becerilerinizi değiştiren anında kararlar vermeniz gerekecek. Kaos, Düzen, Karanlık ve Yaşam yönlerine odaklanan beceri ağaçları, size beceri geliştirmeleri ve özel yetenekler verirken, sayısız ekipman düşüşü, her koşunun birçok seçenekle benzersiz hissettirmesini sağlar.

Açgözlülük Ebedi
Bravery and Greed’de, altınla seviye atlayarak harika içeriğin ve oyunu değiştiren geliştirmelerin kilidini kalıcı olarak açabilirsiniz. Açgözlülükle madeni para toplayın ve sandıkları yağmalayın, müttefikleri canlandırırken cepler dolusu altın çalın veya destansı bir karşılaşmanın ardından ilk koşan ve ganimet toplayan siz olun, zengin olun ya da denerken ölün!


3.602
OYUN BİLGİLERİ 16 Kasım 2022 12:20
Bravery and Greed

Tür: Aksiyon, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 334.4 MB

Crack: CHRONOS

Tarih: 15 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?