Boxville

1Boxville 2’si 1 arada: bir animasyon filmi ve bir bulmaca oyunu.

Boxville, kutuların şehrinde yaşayan ve hikayeleri anlatmak için kartonlar üzerine karalamalar yapan suskun teneke kutular hakkında bir macera bulmaca oyunudur.

Boxville, atmosfere dalmak ve beyninize karmaşık mantık bulmacaları ve bilmeceler ile meydan okumak için tek başına oynamak veya benzersiz görsel-işitsel deneyimleri paylaşmak ve bulmacaları birlikte çözmek için bir arkadaşınız veya ailenizle oynamak için iyidir.

Ukrayna’da yapılmıştır.

Tasarım
Oyunun temel fikri, bunun sadece bir oyun değil, aynı zamanda hem izleyip hem de oynayabileceğiniz bir animasyon filmi olmasıdır.

Boxville’in oynanışını kaygı ve stresinizi ortadan kaldırmak amacıyla tasarladık. Acele etmeden ve baskı yapmadan dünyayı keşfedebilir ve gözlemleyebilirsiniz.

Oyun, yüzlerce seçenek arasından özenle seçtiğimiz çevresel görevler ve mantıksal bulmacalarla dolu.

Öykü
Boxville, eski teneke kutularla dolu bir kutular şehridir. Günlük rutinleri ve alışkanlıklarıyla sakin ve mutlu bir hayat yaşarlar. Ama bir gün, açıklanamayan depremler onların idillerini bozdu…

Mavi Can (kahramanımız) bu yüzden en yakın arkadaşını kaybetti. Aramaya başladı ama depremlerden sonra şehri dolaşmak o kadar kolay değil.

İlerlemenin bir yolunu bulması, arkadaşını eve geri döndürmesi ve tüm bu depremlerin gerçek nedenini keşfetmesi gerekiyor. Pek çok macera, yeni arkadaşlar var ve yolda onu bekleyenler sadece arkadaşları değil.

Amacına ulaşmak için meraklı, yaratıcı, dikkatli olmalı ve başkalarına yardım etmelidir.


8.445
OYUN BİLGİLERİ 2 Ekim 2022 14:55
Boxville

Tür: Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.43 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 30 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?