Bot Gaiden

0Bot Gaiden indir - (Direkt indir)

Korkaklar için değil, Bot Gaiden tamamen EYLEM, UYGULAMA VE HIZ’dır. Ninja robotları Robyu ve Bytron, Giorqio’nun 6 Hench-bot’unun her biri tarafından çalınan güçlü kafataslarını kurtarmak için yarışıyor. Yollarına çıkan her şeyi dilimleyerek hedeflerine çabucak ulaşmaları gerekir. Hench-botlar zamanla ve kafataslarına maruz kaldıkça güçlenirler.

Ne kadar hızlı gidersen, dövüş o kadar kolay olur. Ancak daha hızlı gitmek, kendinizi tehlikeye atmak demektir. Her aşamada en verimli yolu bulmaya çalışırken soğuk terler dökeceksiniz.

Beceri uyumsuzluğu ne olursa olsun, paylaşılmak üzere tasarlandı. Yeni öğrenen bir çocuğunuz mu var? Aksiyon oyunlarında berbat olan bir arkadaşın mı var? Getir onları! Partnerinize istediğiniz zaman ışınlanabilirsiniz: geciken oyuncular anında yetişebilir ve deneyimli oyuncular anında yardım eli uzatabilir. Yakalamaktan bahsetmişken, arkadaki oynatıcı otomatik olarak ek kurtarma hızıyla donatılır. Artık kötü eski günler yok. Beceri teçhizatı için de kavga etmek yok: Bir oyuncu birini aldığında, ikisi de donatılır! Partnerinizi yenilmez bir ateş topuyla ekranda uçmaya gönderen BotSwat ile bir etiket ekibi terörü olun!

Momentum anahtardır. Beceri viteslerini tutmak, hız artışlarına yol açar (hasar aldığınızda beceri viteslerini kaybedersiniz). Hızlı bitirmeler, yükseltmeleri mümkün kılar. Yükseltmeler daha hızlı bitirmeleri sağlar. Bronz ve Gümüş ödüller, Altın temizleme süresini aşmanız ve Üç Atlama, Süper Matkap, Planör Bombaları ve daha fazlası gibi şeyler kazanmanız için size avantaj sağlar! Saldırı zincirinizi buna göre planlayın.


Bot Gaiden indir - (Direkt indir)

2.445
OYUN BİLGİLERİ 22 Nisan 2022 12:49
Bot Gaiden

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 793 MB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 22 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?