Born of Bread

0Born of Bread indir - (Direkt indir)

Başka bir çağdan gelen varlıklar tüm diyara kaos saçıyor! Şeytanlıkları herkes için büyük bir tehdit! Beklenmedik bir kahraman, ekmekten doğmuş bir golem, yeni kankalarıyla birlikte kendini binlerce yıldır zemini hazırlanan bir dramanın ortasında bulacak.

Birlikte birçok muhteşem yeri ziyaret edecek ve çok enteresan karakterlerle tanışacaklar. Şöyle bir bakınca çok öyleymiş gibi görünmese de, tüm diyarın ihtiyaç doyduğu kahraman Somun olabilir!
Bilinç sahibi bir ekmeğin maceraları.

Bu 2,5 boyutlu macera oyununda, tükenmek bilmeyen çocuksu bir meraka ve tuhaf bir yetenek setine sahip un golemini yönet!

Gizemlerle dolu bu muhteşem dünyanın farklı bölgelerini keşfe çık ve rengarenk karakterle birlikte hareket et. Kankalarının da yardımıyla tehditkar ve garip düşmanlarla yüzleş, eğlenceli ve enteresan sıra tabanlı savaş sisteminin tadını çıkar.

Ev yapımı savaş sistemi.
Born of Bread; sıra tabanlı savaşların klasik öğelerini ve refleksleri zorlayan yeni bir etkileşim sistemini harmanlıyor.
Bu etkileşimli sistem, ayrıca göz önünde bulundurmanı gerektirecek zaaf ve direnç sistemlerini de beraberinde getiriyor.

Kankalarınla ekip ol.
Somun yalnız başına yapamaz. Maceran boyunca hepsi kendine has yetenek ve kişiliklere sahip yeni karakterlerle tanış. Onların özgün becerilerini kullanarak hem dövüşlerde, hem de keşiflerde tehdit ve engellerin üstesinden gel.


Born of Bread indir - (Direkt indir)

10.269
OYUN BİLGİLERİ 5 Aralık 2023 21:30
Born of Bread

Tür: Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 3.39 GB

Crack: FLT

Tarih: 5 Aralık 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?