Bootlegger’s Mafia Racing Story

0Bootlegger’s Mafia Racing Story indir - (Direkt indir)

“Bootlegger’s Racing Story”de Zamanda Geriye Adım Atın ve Yasak Döneminde Yarışın.

1930’ların Yasaklama döneminin adrenalin pompalayan heyecanını daha önce hiç olmadığı şekilde deneyimleyin! Kendinizi Bootlegger’s Racing Story’nin büyüleyici dünyasına bırakın ve maceranızda en iyi kaçakçı olun. evinizi kurtarın ve borçlarınızı ödeyin.

Kovalamacanın Heyecanı
Bir kaçakçıya dönüştüğünde hayatı beklenmedik bir değişime uğrayan emekli bir araba mühendisi ve tamirci olan John Hamerton rolünü üstlenin. Tehlikeli yollarda, gizli yollarda ilerleyecek, Polisin amansız takibinden kaçarak ve çeşitli yerlere yasadışı alkol dağıtarak zamana karşı yarışırken dar yollar ve dar yollar.

Yüksek Riskli Bir Hikaye
John’un evi tehlikede ve ancak kaçakçılık operasyonlarını başarılı bir şekilde yürüterek evini hacizden kurtarabilir. Yetkilileri alt etmek ve yasaların bir adım önünde kalmak için yarış becerilerinizi, stratejik düşüncenizi ve kaynak yönetiminizi kullanmanız gerekecek.

Yükseltme ve Özelleştirme
Oyunda ilerledikçe yükseltme ve özelleştirme fırsatına sahip olacaksınız. senin araban. Rekabette üstünlük sağlamak için hızını, yol tutuşunu ve dayanıklılığını artırın. Benzersiz tarzınızı sergileyin ve rakiplerinizin kalbine korku salan türünün tek örneği bir içki kaçakçısı yolculuğu yaratın.

Canlı Bir Ortam
Arka planınızda küçük kasabalar, kırsal manzaralar ve gizli saklanma yerleri bulunan 1930’ların Amerika’sının zengin ayrıntılara sahip dünyasına dalın. Eski model arabalarla, döneme uygun müziklerle ve sizi zamanda geriye götüren özgün görsellerle tamamlanan Yasak döneminin cesur atmosferini deneyimleyin.


Bootlegger’s Mafia Racing Story indir - (Direkt indir)

20.490
OYUN BİLGİLERİ 4 Ocak 2024 13:38
Bootlegger’s Mafia Racing Story

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.47 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 2 Ocak 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?