Boneraiser Minions

0Oynanış
Küfürlü bir Boneraiser olarak, büyücülük yöntemlerinizi sona erdirmek isteyen sonsuz kahraman dalgalarıyla savaşmak için bir iskelet ve iblis ordusu toplamalısınız.

Bu gotik-korku oto-savaşçı roguelite oyununda, ölümsüz köleleri yükseltmek ve yükseltmek için katledilen kahramanların kemiklerini ve ruhlarını kullanın ve savaşın gidişatını değiştirmek için güçlü kalıntılar ve büyüler toplayın.

Kemik yetiştirme yeteneklerinizi geliştirmek için meta yükseltmelerin kilidini açın, ancak en önemlisi, düşmanınız King Gigald’ın haçlı seferini yenmek için yeterli kaynak toplamak için Tanrısal kahramanların güçlerini de desteklemeniz gerekir!

Özellikler
Otomatik dövüşçü eylemi: Sizin için savaşan minyonları yükseltmek ve yükseltmek için düşmanlardan kaçın ve kemiklerini toplayın! Her minyon türünün, yakın dövüşçülerden bomba atıcılarına ve büyülü füzelere kadar kendi dövüş stilleri vardır.

Çoklu oyun modları: Oyunu taze tutmak için birkaç oyun modu vardır. Mahzeninizi Kral Gigald’a ve güçlerine karşı korumanız gereken Mozole Uyanışı’ndan, gösteriden önce yerleştirdiğiniz tuzaklardan ve mekanizmalardan en iyi şekilde yararlanın.

Amacın, sürekli büyüyen bir zalimler sürüsüne karşı ne kadar dayanabileceğinizi görmek olduğu Sonsuz Çatışmalar var. Ve sonra Clashful Cards, koleksiyonluk bir rakip kart oyunu, bitmeyen kemik yetiştirmeden biraz soluklanma var!

Kalıntılar ve Büyüler: Dövüş sırasında emilecek sadece kemikler yok. Garip güçlendirmelere ve yeteneklere sahip meraklı Kalıntılar veya mükemmel zamanda kullanılacak güçlü saldırılara veya güçlendirmelere sahip Büyü Parşömenleri bulacaksınız!

Boneraise Lore meta: Oyunlar arasında, Enboned Giants ve Possessed Demons’u yükseltmeyi öğrenmek gibi yeteneklerinizi ve kemik geliştirme güçlerinizi artırmak için toplanan paraları kullanın. Meta ayrıca yükseltilebilir ve geri ödenebilir, bu da sizi oynamaya ve mükemmel meta yüklemenizi bulmaya teşvik eder!

Heroic Force meta: King Gigald’da hayatta kalmak istiyorsanız, size karşı olan güçleri de desteklemelisiniz. Neden bir Dilencinin İsyanı, Goblin Yağmacıları veya Paralı Tepegöz’ü kışkırtıp kemiklerini kullanarak daha da büyük bir ölü ordusu yaratmak için kullanmıyorsunuz!

Sınıf Mirası meta: Kahramanların ruhlarını çalarak, belirli bir sınıf için yeni yetenekler ve avantajlar da öğrenebilirsiniz. Her sınıf kendi oyun tarzlarını sunuyor!


1.594
OYUN BİLGİLERİ 9 Ağustos 2022 19:10
Boneraiser Minions

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Erken Erişim, Oyun

Platform: PC

Boyut: 104.1 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 5 Ağustos 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?