Bomb Rush Cyberfunk

0Team Reptile , Dion Koster’ın zihninden, kişisel boostpack’lerle donatılmış kendi tarzındaki grafiti ekiplerinin sokakların kontrolü için birbirleriyle savaştığı geleceğin dünyası olan Bomb Rush Cyberfunk’ı getiriyor.

Kendi şifrenizi başlatın ve dans edin, grafiti çizin, vuruşları toplayın, numaralarınızı birleştirin ve genişleyen New Amsterdam metropolünde hak iddia etmek için polislerle yüzleşin.

Red, kafasını kaybeden ve bunun yerine dolaşmak için bir siber kafa kullanan bir grafiti yazarıdır.

Köklerini ararken Bomb Rush Ekibi, Tryce ve Bel’e katılır. Birlikte şehrin en iyi grafiti ekibi olmak için All City’ye gitmeye karar verirler.

Ne kadar çok bölge ele geçirirlerse, Red’in kafasını kesenin kim olduğunu ve insan tarafının grafiti dünyasıyla ne kadar derin bağlantılı olduğunu o kadar çok keşfederler.

Gerçekler:
Grafiti noktalarını vurmak ve REP almak için şehrin 5 ana ilçesini keşfedin. Bir Mürettebat Savaşında rakip mürettebata meydan okumak için buna ihtiyacınız olacak.

Şehirdeki mürettebatınıza katılacak yeni üyeler bulun. Ayrıca boyamak için yeni grafiti parçaları, kıyafet renkleri ve kapaklı telefonunuzda çalacak müzikler de etrafa yayılmış durumda.

Eşsiz ortam tabanlı hile sisteminde kaykay, paten veya BMX tarzı hileler kullanın. Kılavuzlarla kombinasyonlarınızı genişletin ve özel Boost Hileleri ekleyerek daha da yüksek puanlar alın.

Uzun kombolar yapmak için güçlendirme gücü elde edebilirsiniz, böylece hareket etmenin en hızlı yolu aynı zamanda en şık olanıdır.

Siz vandallık yaptıkça artan dinamik militarize polis.


5.727
OYUN BİLGİLERİ 18 Ağustos 2023 20:36
Bomb Rush Cyberfunk

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 1.43 GB

Crack: RAZOR1911

Tarih: 18 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?