Boiling Point Road to Hell

0İlk olarak 2005 yılında vizyona giren Kaynama Noktası: Cehenneme Giden Yol geri döndü.

Açık dünya rol yapma FPS türünün bu ilk öncüsünü tekrar ziyaret edin. Kızının sözde Güney Amerika ülkesi Realia’da kaçırıldığını öğrenen Fransız Yabancı Lejyonu gazisi Saul Myers, bir kurtarma görevi için Realia’ya gitmek zorunda kalır.

Saul’un Realian Vadisi’nden geçmesi gerekiyor; tropik ormanlar, çiftlikler, köyler ve mülklerle dolu bir bölge.

Saul artık kızının nerede olduğunu bulmak için yozlaşmış politikacılar ve suç örgütleriyle zorlu durumlardan geçerken, arazide yolunu bulmayı başarmak zorunda.

İtibarınızı yönetin. Oyunda doğrudan bir düşman olmasa da önemli olan nasıl oynadığınıza bağlıdır. Yılanlara ve büyük yırtıcı hayvanlara ev sahipliği yapan Realia’nın doğal ortamı tehlikeli olabilse de, Saul’un tatmin etmeye çalıştığı altı grup var.

Bu ilişkiler tarafsız başlasa da görevleri tamamlamak Real hükümeti, gerillalar, mafya, yerli kabileler, haydut grupları ve hatta CIA nezdindeki itibarınızı artırabilir veya azaltabilir. Ancak dikkatli olun, müttefikler yaratmak başka yerlerde huzursuzluğa ve düşmanlara yol açabilir.

Uçsuz bucaksız bir dünyada kendi kaderini yarat 240 mil karenin (450 km^2) üzerinde alan – her karar ve eylemden etkilenir

Kamyonları ve tankları sürün; pilot helikopterler, uçaklar ve tekneler Yükseltilebilir ateş gücü cephaneliğini seçin

Polis, gerillalar, Güney Amerika Mafyası, CIA ve daha fazlasıyla aynı hizaya gelin veya onlara karşı çıkın


40.879
OYUN BİLGİLERİ 15 Kasım 2023 14:05
Boiling Point Road to Hell

Tür: Aksiyon, FPS, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.37 GB

Crack: DINOByTES

Tarih: 14 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?