Bodycam

5Bodycam indir - (Direkt indir)

BODYCAM, yeni nesil Unreal Engine 5 oyun motorundaki en son teknolojiler kullanılarak oluşturulmuş, ultra gerçekçi, çok oyunculu bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Yaşları 17 ve 20 olan iki Fransız video oyunu tutkunu tarafından geliştirilen oyun, gerçekçilik ve fotogerçekçiliğin sınırlarını zorlamak için tasarlandı: tür için gerçekten devrim niteliğinde bir deneyim.

Unreal Engine 5’in sunduğu yetenekler ve teknolojiler sayesinde oyuncular, gerçekçi video oyunlarının geleceğini gösteren yeni nesil bir oyun deneyimi yaşayacaklar; çarpıcı grafikler, sürükleyici ses efektleri ve devrim niteliğinde bir çekim ve hareket deneyimi.

Takım arkadaşlarınızla yoğun savaş aşamalarına dalmaya hazırlanın, ekipmanlarınızı kullanarak rakiplerinizi alt edecek stratejiler planlayın. Ultra ayrıntılı ortamlar, tam bir sürükleyicilik ve derinlemesine taktiklere olanak tanır. Deathmatch veya Team Deathmatch gibi klasik oyun modlarının ve ayrıca rekabet için tasarlanmış yepyeni Body Bomb modunun keyfini çıkarın. Kazanmak için takım arkadaşlarınızla işbirliği ve iletişim çok önemli olacak!

BODYCAM’in tüm potansiyelinden tam anlamıyla yararlanmak amacıyla bilgisayarınızın minimum gereksinimleri karşıladığından emin olmak için gerekli teknik özelliklere başvurmanızı önemle tavsiye ederiz.

BODYCAM yakında beta durumunda yayınlanacak ve sosyal ağlarımızdaki topluluktan gelen geri bildirimler sayesinde çoklu düzeltme ve içerik yamalarıyla düzenli olarak güncellenecektir.

1- Steam'i başlatın
2- Oyunu "Bodycam.exe" üzerinden çalıştırın


Bodycam indir - (Direkt indir)

44.811
OYUN BİLGİLERİ 8 Haziran 2024 18:43
Bodycam

Tür: Oyun, Aksiyon, Erken Erişim, FPS, Macera

Platform: PC

Boyut: 23.6 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 8 Haziran 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?