BMX Streets

0BMX Streets, açık bir dünyada geçen bir serbest stil ekstrem bisiklet simülatörüdür. BMX Streets, oyunculara uygulama, deneme ve keşif yoluyla kendi sürüş tarzlarını bulma yeteneği vererek BMX kültürünün özünü yakalıyor.

Devrimci Kontroller
Tamponlar elleriniz, tetikleyiciler ise ayaklarınızdır. BMX Streets, ister yerde, ister havada, ister bir tırabzanı aşındırırken olsun, bisikletinizin tam kontrolünün sizde olmasını sağlar. Erişilebilirlik ve derinliğin mükemmel dengesi olan kontrol sistemi, temel bilgileri öğrenmekten sınırları zorlamaya kadar kendinizi tam olarak ifade etmenize olanak tanır.

Benzeri Olmayan Fizik
BMX Streets’in fiziği her türlü sürüşü eğlenceli hale getiriyor. Çıkıntılar ve raylar üzerinde teknik bilgi edinin, büyük çatı damlaları gönderin veya arka bahçedeki çanakların etrafından dolaşın; bu tamamen senin tarzınla ilgili.

Sonsuz Özelleştirme
1.000’den fazla bisiklet parçasıyla tarzınıza uyacak şekilde bisikletinizi oluşturun. Sadece güzel görünmekle kalmayıp aynı zamanda sürüşünüzü istediğiniz gibi yapmanızı sağlayan hayalinizdeki bisikleti oluşturmak için parçaları toplayın.

Sokaklara Çıkın
BMX Streets’in devasa açık dünyası, Vancouver, Kanada’daki önemli noktalardan ilham aldı. 25 kilometreden fazla geniş yol ağı ve yüzlerce sokak noktasıyla dünya sizin kaykay parkınızdır.

Çeşitli Zorluklar
Yarışlar, Hileli Saldırılar, Gizli Boşluklar, Teknoloji Saldırıları ve daha fazlası, sürüş becerilerinizi sonuna kadar zorlayacak. Oynanacak saatler ve saatler var. Sadece parkta bir yürüyüş olmasını beklemeyin.

Arkadaşlarla Daha İyi
Arkadaşlarınızla birlikte bunun peşinden gidin. Dünyanın herhangi bir yerinde en fazla 3 arkadaşınızla oturum yapın.

BMX Streets sadece kontrolcü kullanılarak oynanabilir. Klavye ve fare desteklenmemektedir.


13.005
OYUN BİLGİLERİ 6 Nisan 2024 20:01
BMX Streets

Tür: Oyun, Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Simulasyon, Spor

Platform: PC

Boyut: 8.9 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 5 Nisan 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?