Blue Oak Bridge

0Garip bir kıyıya vuran bu, rahat bir çiftlikte yeni bir başlangıç ​​yapma şansın. Eloria’nın büyüleyici köylüleri, sizi huzurlu yaşamlarına davet ediyor, ancak kısa süre sonra sorunların başladığını fark edeceksiniz.

Şimdi arkadaşlarınızın yardımınıza ihtiyacı var. Güçlü bir büyü nehirleri ve ormanları etkiler, canavarlar eski madenleri istila eder ve bir zamanlar hareketli olan Blue Oak Kütüphanesi harabe halindedir.
Kütüphanenin sahibi kim? Kraliçe Isa ve cesur girişimci Alonzo tam da bu soru üzerinde çatıştığında kendinizi yasak büyü, eski sırlar ve Eloria’yı birleştirme arayışıyla ilgili bir hikayenin içinde buluyorsunuz.

Elbette, çiftliğinizde basit bir yaşam için her şeyden vazgeçebilirsiniz.

Ekin yetiştirin, hayvancılıkla ilgilenin, bir kafeye sahip olun ve adanın her yerinde yem ve balık tutun. Çiftliğinizde yaptığınız ve adada keşfettiğiniz her şey satılabilir, iksir yapılabilir, arkadaşlarınıza hediye edilebilir, kütüphaneye bağışlanabilir veya silahlarınızı ve aletlerinizi yükseltmek için kullanılabilir. Eloria’daki hayatınızı biraz daha kolaylaştırmak için karışıma fantezi hayvanları ve fantezi mahsullerini dahil etmeyi unutmayın!!

Karınızı karakterinizi özelleştirmek, çiftliğinizi genişletmek ve çiftlik hayvanlarınıza ve evcil hayvanlarınıza bakmak için kullanın. Her biri benzersiz hikayelere sahip 30’dan fazla karakter ve bugüne kadar aşık olunan ve evlenilen 15 romantik karakter var.


2.458
OYUN BİLGİLERİ 7 Ocak 2023 16:22
Blue Oak Bridge

Tür: Erken Erişim, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 997.14 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 30 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?