Bloody Spell

3Bloody Spell indir - (Direkt indir)

On yıl önce, Yejin ve kız kardeşi Li, Wanfa mezhebi altında dövüş sanatları uygulamaya gittiler. O zamandan beri karmaşık insan dünyasından çok uzaktalar. On yıl sonra, Void Legion olduğunu iddia eden gizemli organizasyon tarikatı işgal etti ve sonra dünya kaosa girdi ve kardeşler kaotik dünyaya yeniden yatırım yaptı. .Birbirine bağımlı olan kız kardeşler rehin alınır, müritler birer birer öldürülür… Kana susamış büyünün açıldığı anda, kendini bilen Yejin, herkese olan taahhüdünü yerine getirebilecek midir? Ve yıkıma uğramış dünyayı kurtarmak için binaya en son kim yardım edebilir?

Savaş açısından, bu oyun ana özellik olarak çoklu silah değiştirmeyi kullanır ve her silah için farklı hızlarda, güçte ve konumlandırmada, çeşitli farklı beceriler, çeşitli beceriler kombinasyonu tasarlayın, oyunun harika hissini büyük ölçüde geliştirin, mükemmel vurmak ve elleçlemek hissi daha da iyi hale getirir.

Sistem, muharebe kısmını daha esnek, daha seçici ve çok yönlü hale getirirken, muharebenin akıcılığını ve ferahlığını da sağlıyor. Ek olarak, birçok ilginç yan görev, çeşitli anket öğeleri ve aralarına serpiştirilmiş mini oyunlar, oyunun doluluğunu ve oynanabilirliğini büyük ölçüde artırır.


Bloody Spell indir - (Direkt indir)

36.499
OYUN BİLGİLERİ 26 Ocak 2022 22:57
Bloody Spell

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, FPS, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 10.5 GB

Crack: PLAZA

Tarih: 26 Ocak 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?